Ar keisis prisijungimas prie interneto banko?

Nuo 2023 m. rugsėjo 21 d. prie interneto banko kviečiame jungtis naujuoju adresu ib.luminor.lt.

Tam, kad perėjimas iš senojo interneto banko domeno ib.dnb.lt būtų sklandus, jums reikėtų atlikti šiuos veiksmus:

  • Atnaujinkite interneto banko adresą naršyklėje išsaugotose žymėse
    Jei naršyklės žymėse ar adresyne esate išsaugoję senąjį interneto banko URL (interneto svetainės adresą ib.dnb.lt), atnaujinkite jį į ib.luminor.lt, kad galėtumėte ir toliau sklandžiai naudotis  teikiamomis paslaugomis.
  • Prisijunkite prie interneto banko per naująjį URL:
    Pirmą kartą jungiantis prie interneto banko per naująjį URL ib.luminor.lt, reikės įvesti savo prisijungimo duomenis – asmens kodą ir naudotojo duomenis. Tai įprastinė saugos priemonė, padedanti užtikrinti jūsų paskyros privatumą ir saugumą. Įvedę duomenis, interneto banku galėsite naudotis įprastai. Prie interneto banko rekomenduojame jungtis per interneto svetainę luminor.lt.

Ar keisis prisijungimas prie mobiliosios programėlės?

Jei norite ir toliau sklandžiai naudotis „Luminor“ mobiliąja programėle, naudokite naujausią versiją.

  • Atsisiųskite naujausią programėlės versiją (senosios versijos ištrinti nereikia). Naujausią „Luminor“ programėlės versiją galite atsisiųsti iš programėlių parduotuvės („Huawei“, „Google“ arba „Apple“). Įdiegę ją savo įrenginyje, galėsite ir toliau sklandžiai naudotis mūsų mobiliojo banko programėle.
  • Automatiniai naujinimai. Patikrinkite, ar jūsų įrenginyje yra įjungti programėlių automatiniai naujinimai. Jei taip, jums nieko nereikia daryti – naujoji „Luminor“ programėlės versija  įdiegiama ir atnaujinama automatiškai.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!