Pervedimai kita valiuta banko viduje

Lėšos banko viduje: Pagal mokėjimo nurodymą, pateiktą banko padalinyje arba interneto banke kasdien iki 21.45 val. į gavėjo sąskaitą įskaitomos nedelsiant, po nustatytų valandų – kitą kalendorinę dieną ne anksčiau nei nuo 7.00 val.

Pervedimai kita valiuta į kitus bankus

Mokėjimai į Rusiją ir Baltarusiją nėra vykdomi. Mokėjimai į šalis su sankcijų rizika, taip pat į šalis, kur mokėjimų apdorojimas reikalauja didesnio deramo patikrinimo, gali užtrukti ilgiau nei įprastai. Dėl šios priežasties rekomenduojame atlikti paprastą, ne skubų mokėjimą, kad nepatirtumėte papildomų išlaidų.

Jei vykdomi paprasti pervedimai, kurie pateikti interneto banke banko darbo dieną iki 16.00 val., lėšos iš banko korespondentinės sąskaitos nurašomos po 2 banko darbo dienų.

Jei vykdomi skubūs pervedimai, kurie pateikti interneto banke banko darbo dieną iki 16.00 val., lėšos iš banko korespondentinės sąskaitos nurašomos artimiausią banko darbo dieną.

Jei vykdomi labai skubūs pervedimai, lėšos iš banko korespondentinės sąskaitos nurašomos tą pačią dieną, jei pervedimai pateikti interneto banke banko darbo dieną:

  • iki 16.00 val. eurais (EUR), JAV doleriais (USD)
  • iki 15:00 val. Didžiosios Britanijos svarais (GBP)
  • iki 14:00 val. Kanados doleriais (CAD)
  • iki 13.00 val. Danijos kronomis (DKK), Norvegijos kronomis (NOK), Švedijos kronomis (SEK)
  • iki 11:00 val. Lenkijos zlotais (PLN)

Labai skubūs pervedimai Australijos doleriais (AUD), Šveicarijos frankais (CHF), Čekijos kronomis (CZK), Vengrijos forintais (HUF) ir Japonijos jenomis (JPY) nevykdomi.

Jei pervedimai pateikti po nurodytų valandų arba ne banko darbo dieną, lėšos nurašomos viena banko darbo diena vėliau. Galima 10 minučių interneto banke pateiktų pervedimų paklaida.