Informuojame, kad siekdami sklandesnio mobiliojo parašo paslaugos teikimo įgyvendinome sisteminius pokyčius ir nuo 2020 m. spalio 25 d. pirmą kartą jungiantis prie „Luminor“ interneto ar mobiliojo banko papildomai paprašysime įvesti telefono numerį, susietą su mobiliuoju parašu.

Atkreipiame dėmesį, kad po įgyvendintų pokyčių gali prireikti atlikti papildomus veiksmus atsiskaitant mokėjimo kortele internete.  Atliekant atsiskaitymo operaciją gali reikėti prisijungti prie „Luminor“ interneto ar mobiliojo banko ir patvirtinti tapatybę mobiliuoju parašu. Tai atlikus pirkimą mokėjimo kortele reikėtų pakartoti iš naujo. Šis papildomas reikalavimas tikėtinas el. prekybos vietose, kurios dalyvauja „Visa“ saugumo programoje (t. y. pažymėtose „Visa Secure“ arba „Verified by Visa“ logotipu). 

Daugiau informacijos apie mobilųjį parašą galite rasti čia.

Būkite atidūs ir kitiems asmenims niekada neatskleiskite savo asmeninių duomenų, skirtų prisijungti prie interneto ar mobiliojo banko. Taip pat netvirtinkite operacijų telefone, jeigu šių mokėjimų neinicijavote.
Kilus klausimams, prašome kreiptis telefonu +370 5 239 3444.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!