Tai Lietuvos ar užsienio vyriausybių bei įmonių išleisti fiksuotų ar kintamų palūkanų skolos vertybiniai popieriai. Investuodami į obligacijas, galite efektyviau valdyti savo įmonės finansus.

Kodėl verta rinktis Luminor obligacijas?

Svarbu! Investavimas susijęs su rizika! Plačiau apie investavimo rizikas skaitykite puslapio apačioje.

Kaip pradėti investuoti į obligacijas?

1

Išsiaiškinkite galimybes

Susipažinkite su investavimo galimybėmis, siūlomomis priemonėmis ir rizikomis.

2

Investuokite internetu

Susipažinkite su investavimo internetu gidu ir, prisijungę prie interneto banko, įsigykite savo pirmąsias obligacijas. 

3

Dar nesate mūsų klientas?

Tapkite juo!

Naudingos nuorodos

Vertybinių popierių kainos
Anksčiau platintos susietos obligacijos
Dokumentai

Su obligacijomis – tikėtina iš anksto žinoma grąža

Panašios paslaugos: ETF, Obligacijos, Investiciniai fondai

Finansinių priemonių prekybai ir (arba) saugojimui yra reikalinga mokėjimo sąskaita Luminor banke. Mokėjimo sąskaitą galite atsidaryti atskirai. Informaciją apie išlaidas ir komisinį atlyginimą, susijusius su mokėjimo sąskaitos atidarymu ir naudojimu galite rasti čia.
Įspėjimas dėl investavimo rizikos 

Investavimas yra susijęs su rizika. Investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti, o rezultatai nėra garantuojami. Tam tikrais atvejais investuotojas gali netekti visos investuotos sumos, o nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą. Išsamesnę informaciją apie Luminor teikiamas investicines paslaugas, jų teikimo sąlygas, įkainius ir apie su investavimu susijusią riziką rasite čiaDaugiau...

Šiame puslapyje pateikiama tik bendro pobūdžio informacija. Prieš priimdami sprendimą investuoti į konkrečius investicinius fondus, susipažinkite su Luminor parengtu Finansinių priemonių pobūdžio ir joms būdingų rizikų aprašymu, fondų Pagrindinės informacijos investuotojams dokumentu ir (ar) kitais fondo dokumentais bei atidžiai įvertinkite informaciją apie investicinio fondo vienetų ypatumus, naudą ir rizikos veiksnius. Ši informacija negali būti interpretuojama kaip rekomendacija ar siūlymas pirkti konkrečias finansines priemones, jas parduoti ar laikyti ir jokiu būdu negali būti traktuojama kaip bet kokio sandorio, kuris būtų sudarytas ateityje, dalis.