Visa Infinite konsjeržo paslaugos

Visa Infinite suteikia galimybę palengvinti savo užimtą dienotvarkę: kortelė klientui užtikrina papildomas kasdienes kelionių organizavimo ir asmeninio konsjeržo paslaugas.

Šios paslaugos padeda atlikti kasdienes užduotis, pavyzdžiui, suorganizuoti keliones ar surengti pobūvį. Visa tai – jūsų patogumui, kad galėtumėte pasinaudoti įvairiomis privilegijomis, pirmumo galimybėmis bei kainų privalumais.

Susisiekite su „Visa Everyday Concierge“ komanda tel. +370 617 01956. Paslaugos teikiamos 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę anglų kalba.

Nauda kortelės turėtojui

Nepamirštama patirtis:

galimybė išskirtinėmis ar pirmumo teisėmis dalyvauti pagrindiniuose pasaulinio lygio renginiuose, nuo sporto rungtynių iki muzikos festivalių.

Papildoma nauda:

aukštesnė viešbučio kambario klasė ar nemokami aukštos kokybės gėrimai.

Nuolaidos:

nuo tarptautinių floristų iki penkių žvaigždučių viešbučių – mūsų tinklo partneriai suteikia nuolaidas ir paslaugas pagal įvairiausius poreikius.

Pagrindiniai ypatumai

Nesvarbu, ar jums reikia surasti vietinį santechniką, kuris pataisytų trūkusį vamzdį, suplanuoti savo artimiausią didelį nuotykį užsienyje ar užsakyti SPA procedūrą, Visa Infinite konsjeržai viskuo pasirūpins, o jūs galėsite tiesiog mėgautis gyvenimu.

Puikus aptarnavimas:
konsjeržai kalba angliškai ir yra pasiekiami pirmadieniais – penktadieniais nuo 08:00 iki 20:00.

Įvairiausios paslaugos:
konsjeržo paslaugos yra suskirstytos į Kelionių, Pramogų ir Namų kategorijas.

Užsisakykite Luminor Visa Infinite