Norime pranešti, kad keičiame UAB DNB investicijų valdymas valdomų pensijų fondų taisykles.

Kodėl keičiame?

Taisyklės keičiamos dėl 2016 m. rugpjūtį DNB Bank ASA ir „Nordea“ banko paskelbtų planų sujungti šių bankų vykdomą veiklą Baltijos šalyse. Šis susijungimo procesas vyks kaip veiklos perkėlimas, po kurio „Nordea“ ir DNB valdomi ir Baltijos šalyse savo bankinę veiklą vykdantys bankai susijungs į vieną bendros nuosavybės banką Luminor Bank AB.
Šį pokytį dar turi patvirtinti bankų veiklą prižiūrinčios institucijos, o jį užbaigti tikimasi 2017 m. ketvirtą ketvirtį (netrukus po to, kai bus gauti visi reguliuojančių institucijų leidimai). Daugiau informacijos apie tikslią perkėlimo datą bus paskelbta žiniasklaidoje ir DNB interneto puslapyje, kai tik ji bus žinoma.

Ką keičiame?

Kadangi UAB DNB investicijų valdymo 100 proc. akcijų priklauso DNB bankui, inicijuojame savo ir savo valdomų pensijų fondų pavadinimų ir taisyklių keitimą. Taisyklių pakeitimai įsigalios 2017 10 04*.

Pagrindiniai pakeitimai:

  • Mūsų pavadinimas bus pakeistas iš UAB DNB investicijų valdymas į Luminor investicijų valdymas UAB.
  • Bus pakeisti pensijų fondų pavadinimai: 
Dabartinis Naujas
„DNB pensija 1“ „Luminor pensija 1“
„DNB pensija 2“ „Luminor pensija 2“
„DNB pensija 3“ „Luminor pensija 3“
„DNB pensija 4“ „Luminor pensija 4“
„DNB papildoma konservatyvi pensija“ „Luminor pensija 1 plius“
„DNB papildoma pensija“ „Luminor pensija 2 plius“
„DNB papildoma pensija 100“ „Luminor pensija 3 plius“
„DNB papildoma darbuotojo pensija 25“ „Luminor pensija darbuotojui 1 plius“
„DNB papildoma darbuotojo pensija 50“ „Luminor pensija darbuotojui 2 plius“
  • Depozitoriumo pavadinimas bus pakeistas iš AB DNB bankas į Luminor Bank AB, o adresas – iš J. Basanavičiaus g. 26, Vilnius, Lietuva, į Konstitucijos pr. 21A, Vilnius, Lietuva.
  • Interneto puslapių ir elektroninio pašto adresų pavadinimai bus keičiami iš dnb.lt, info@dnb.lt ir investicija@dnb.lt į luminor.lt, info@luminor.lt ir investicija@luminor.lt.
  • Įmonės buveinės adresas keičiamas iš J. Basanavičiaus g. 26, Vilnius, Lietuva, į Konstitucijos pr. 21A, Vilnius, Lietuva.

Ką tai reiškia jums?

Taisyklių pakeitimai, susiję su mūsų įmonės ir grupės, kuriai priklauso įmonė, pavadinimų keitimu, jūsų teisėms ir pareigoms jokios įtakos neturės.
Pakeitus taisykles, kartu (be atskiro susitarimo) keičiamos ir pensijų kaupimo sutartys, sudarytos pagal atitinkamas taisykles. Atkreiptinas dėmesys, kad sutartys bus laikomos pakeistomis automatiškai, atskirai kreiptis dėl jų pakeitimo nereikia.
Išsamiai susipažinti su pakeistomis pensijų fondų taisyklėmis ir atsisiųsti nemokamą jų kopiją galite iš čia – pasirinkite fondą ir „Dokumentai“.
 
Į visus kilusius klausimus jums maloniai atsakysime tel. +370 5 239 3444 arba e. paštu investicija@dnb.lt.

UAB DNB investicijų valdymas


* 2017 m. liepos 28 dienos UAB DNB investicijų valdymas valdybos sprendimui pakeisti pensijų fondų taisykles 2017 m. rugsėjo 4 d. pritarė Lietuvos bankas. Taisyklių pakeitimai įsigalios po 30 kalendorinių dienų nuo Lietuvos banko sprendimo priėmimo, t. y. 2017 ;m. spalio 4 d.