Dažniausiai užduodami klausimai

Ar naudojantis Luminor ir „Medus“ bankomatais klientams taikomos tos pačios sąlygos?

Taip, Luminor klientai gali pasiimti grynųjų pinigų ir juos įnešti ir Luminor, ir „Medus“ bankomatuose tomis pačiomis sąlygomis.

Ar „Medus“ bankomatuose galima įnešti pinigus?

Taip, „Medus“ bankomatuose galite ne tik pasiimti grynųjų pinigų, bet ir juos įnešti.
 

Kaip keisis grynųjų pinigų įnešimo ir pasiėmimo grynaisiais sąlygos Luminor klientams SEB bankomatų tinkle, prisijungus prie „Medus“ bankomatų tinklo?

Nors galimybė pasiimti grynųjų SEB bankomatų tinkle išlieka, tačiau ši paslauga nuo 2021 m. rugpjūčio 5 d. kainuos papildomai, kaip nurodyta mūsų Kainyne.

Atkreipiame dėmesį, kad su Luminor Black mokėjimo kortele galite nemokamai pasiimti arba įnešti grynųjų iki 600 Eur per mėnesį Luminor bankomatuose Baltijos šalyse ir nemokamai pasiimti iki 400 Eur per mėn. kituose bankomatuose visame pasaulyje.

Ar Luminor prisijungus prie „Medus“ bankomatų tinklo, keičiasi pinigų pasiėmimo grynaisiais sąlygos kituose bankomatuose?

Kitų bankų bankomatuose galima pasiimti grynųjų už mokestį, nurodytą mūsų Kainyne.

Kur galima rasti Luminor ir „Medus“ bankomatų sąrašus?

Luminor bankomatų sąrašus galima rasti puslapyje luminor.lt/banko-tinklas. „Medus“ bankomatų sąrašus galima rasti tinklalapyje medusatm.com.

Ar Luminor ir „Medus“ bankomatuose Luminor klientams bus teikiamos tos pačios paslaugos?

Taip, tiek Luminor, tiek „Medus“ bankomatuose Luminor klientai galės pasiimti grynųjų pinigų ir juos įnešti, pasižiūrėti sąskaitos likutį bei peržiūrėti 5 paskutines sąskaitoje atliktas operacijas (sąskaitos išrašą).

Ar likučio tikrinimas ir sąskaitos išrašas bus nemokama paslauga „Medus“ bankomatuose?

Taip, likučio tikrinimas ir paskutinių 5 operacijų kortele peržiūra (sąskaitos išrašas) klientams bus nemokami.

Ar „Medus“ bankomatai bus pažymėti Luminor lipduku, leidžiančiu klientui suprasti, kad jame grynųjų pinigų pasiėmimo sąlygos tokios pat kaip Luminor bankomatų tinkle?

Taip, ilgainiui visi „Medus“ bankomatai bus pažymėti Luminor lipdukais, leidžiančiais klientui suprasti, kad jame pinigų pasiėmimo grynaisiais sąlygos tokios pat kaip Luminor bankomatų tinkle. Tačiau kol tai įvyks, tokios pačios grynųjų pinigų pasiėmimo sąlygos kaip Luminor bankomatų tinkle bus taikomos ir Luminor lipduku nepažymėtuose „Medus“ bankomatuose.

Taip pat ilgainiui Luminor bankomatai taip pat bus pažymėti ir „Medus“ lipdukais.

Ar keisis vienos operacijos limitas?

„Medus“ bankomatuose vienos pinigų pasiėmimo grynaisiais operacijos limitas – 700 Eur. Luminor bankomatuose vienos operacijos metu galima pasiimti grynaisiais iki 1000 eurų pinigus išduodančiuose bankomatuose bei iki 2000 eurų pinigus išduodančiuose/priimančiuose bankomatuose, visais atvejais ne daugiau kaip 20 kupiūrų. Maksimali pasiėmimo grynaisiais suma gali kisti jei tam tikros kupiūros yra pasibaigusios.

Ar Luminor klientai galės naudotis kitais Medus ATM tinklo privalumais – pvz. pasikeisti PIN kodą, išsiimti 5 Eur banknotus?

Klientai gali išsiimti grynuosius pinigus tais nominalais, kokiais paprastai bankomatas juos išduoda, t.y. ir 5 Eur banknotais.

Pasikeisti PIN kodą tiek Luminor, tiek „Medus“ bankomatuose Luminor klientai galės šiek tiek vėliau, kai šis funkcionalumas bus įdiegtas.

Kokie limitai taikomi grynųjų pinigų išėmimo operacijoms?

Kortelėms, išduotoms iki 2020 02 01, taikomas 10 operacijų limitas pinigų išėmimui per 25 val.

Kortelių tipai ir standartiniai grynųjų pinigų išmokėjimo operacijų limitai pateikiami žemiau esančioje lentelėje:
 

Kortelė Bendra grynųjų pinigų išėmimo operacijų suma per 25 valandas, Eur
Visa Debit 1 500
Visa Classic 2 000
Visa Gold
Visa Black
Visa Infinite
3 000
Visa Business
Visa Business Debit
Visa Business Electron
3 000

Mokesčiai, taikomi už pinigų išėmimo operacijas, nurodyti Kainyne.
 
Visais grynųjų pinigų išdavimo atvejais, bankomatas vienu kartu išduoda ne daugiau kaip 20 kupiūrų. Maksimali grynųjų suma ir išduodamų kupiūrų nominalai gali kisti, jei tam tikros kupiūros bankomate yra pasibaigusios.
 
Luminor bankomatų tinklą rasite čia.
 

Kokie limitai taikomi grynųjų pinigų įnešimo operacijoms?

Vienos operacijos metu rekomenduojama įnešti ne daugiau kaip 170 kupiūrų, įnešamų pinigų suma neribojama.
 

Kaip pakeisti grynųjų pinigų išėmimo limitus?

Norėdami pakeisti jūsų kortelei taikomus grynųjų pinigų išėmimo ir operacijų limitus, užpildykite paraišką interneto banke.

1. Prisijunkite prie interneto banko.

2. Meniu juostoje viršuje pasirinkite „Paraiškos3. Kairėje pusėje pasirinkite „Nauja paraiška“;

4. Dokumentų grupės skiltyje rinkitės „Mokėjimo kortelės“, o prašymų skiltyje – „Prašymas pakeisti mokėjimo kortelės operacijų limitusSpustelkite „Pildyti“.5. Užpildykite prašymą pasirinkdami jums tinkamus limitus ir paraišką pasirašykite. Jei pasirinkote didesnius grynųjų pinigų išėmimo ir mokėjimo operacijų limitus negu tie, kurie buvo taikomi jūsų kortelei, taip pat turite užsisakyti „Saugios kortelės“ paslaugą. Daugiau apie šią paslaugą galite rasti čia.Užpildžius limitų keitimo paraišką darbo dienomis nuo 8 iki 19 valandos, limitai bus pakeisti tą pačią darbo dieną per 5 valandas. Užpildžius limitų keitimo paraišką ne šiomis valandomis arba savaitgalį / švenčių dienomis, limitai bus pakeisti kitą darbo dieną. Apie patvirtintą ir įvykdytą prašymą informuosime jus žinute interneto banke.

Svarbu! Už mokėjimo kortelės standartinių išgryninimo ar atsiskaitymo operacijų limitų didinimą taikomas mokestis, nurodytas Kainyne. Mokestis už paslaugą netaikomas, jei mokėjimo kortelei operacijų limitai yra keičiami į standartinius arba į žemesnius nei standartiniai operacijų limitus.
 

Kur galiu išsiimti grynųjų pinigų?

Grynuosius pinigus su Luminor mokėjimo kortelėmis išsiimti galite viso pasaulio bankomatuose bei Perlo terminaluose Lietuvoje.

Mokesčiai, taikomi už grynųjų pinigų išėmimą, nurodyti Kainyne. Taikomų mokesčių dydis priklauso nuo mokėjimo kortelės tipo ir vietos, kurioje atliekamas grynųjų pinigų išėmimas.

Kokie mokesčiai taikomi grynųjų pinigų operacijoms?

Mokesčiai, taikomi už grynųjų pinigų išėmimą, nurodyti Kainyne. Taikomų mokesčių dydis priklauso nuo mokėjimo kortelės tipo ir vietos, kurioje atliekamas grynųjų pinigų išėmimas

Ką daryti, jei bankomatas neišdavė grynųjų pinigų, o nuo sąskaitos pinigai jau nurašyti?

Susisiekite su mumis tel. +370 5 239 3444 arba parašykite laišką interneto banke.

Ką daryti jei įnešiau grynuosius pinigus, bet sąskaitoje jie neatsispindi?

Susisiekite su mumis tel. +370 5 239 3444 arba parašykite laišką interneto banke.

Kokias operacijas galiu atlikti Perlo terminale? Kokie mokesčiai ir operacijų limitai yra taikomi?

Perlo terminale galite atlikti grynųjų pinigų įnešimo ir išėmimo operacijas. Vienos operacijos limitas – 500 EUR, operacijų skaičius neribojamas.
 
Mokesčiai, taikomi už įnešimo ir išėmimo operacijas Perlo terminale, nurodyti Kainyne.

Ką daryti jei bankomatas neatidavė mokėjimo kortelės?

Jei nutiko taip, kad grynųjų pinigų išėmimo ar įnešimo metu bankomatas negrąžino mokėjimo kortelės, susisiekite su mumis tel. +370 5 239 3444 arba parašykite laišką interneto banke.