Kaip sukurti vertę, už kurią jūsų klientai mokėtų

Visi esame girdėję istorijų apie iššūkius su kuriais susiduria verslininkai norėdami sukurti sėkmingą verslą. Tai padaryti pavyksta tik kas penktam veiklą pradėjusiam entuziastui. Šis taip gerai žinomas ir verslo mokyklose dažnai minimas faktas atima drąsą iš daugelio jaunų verslo pradedančiųjų, o tokios didelės nesėkmės tikimybės priežastys (kaip ir priemonės jų išvengti) dažnai lieka neaiškiomis.

Sužinokite daugiau

Būkite matomi

8 patarimai verslą pradedančios įmonės įvaizdžio sukūrimui

Nesvarbu, koks jūsų verslas – stambus ar smulkus – sukurti savo verslo įvaizdį yra ne tik labai svarbu, bet ir būtina. Visos įmonės siekia turėti stiprų prekės ženklą, kuris yra daug daugiau nei paprastas logotipas – klientams kalbantis ir kelią į jų širdis randantis stiprus identitetas yra kiekvieno įmonės savininko didžiausia svajonė. Bet kaip tą padaryti?
 
Daugiau

Pirmieji rinkodaros žingsniai

Jei esate pradedantysis verslininkas, svarbu žinoti, ką ir kada daryti, norint pritraukti klientus. Kaip augti? Kaip pasiekti didesnę sėkmę? Atminkite, kad šiuo atveju nėra visoms situacijoms tinkančio sprendimo, reikia imtis veiklos, patirti nesėkmę ir mokytis.
 
Daugiau