Palik auksinę žuvelę pasakose

Rinkis iš trijų taupymo būdų ir siek savo tikslų

Galvoji apie nuostabias atostogas ar naują pirkinį namams? Nesvarbu, kam nori taupyti – dideliems norams ar tik patogiai lovai, pradėk taupyti patogiau užsisakydamas periodinio mokėjimo paslaugą ar padėdamas terminuotąjį indėlį. Santaupos padės įgyvendinti planus ar pravers atsitikus nelaimei. O jei nori daugiau sukaupti ateičiai, rinkis papildomą kaupimą pensijai.

Pasirink taupymo būdą

Mano taupymo tikslai

  • Paprastai susikurk taupymo tikslą ir sek jį mobiliajame banke
  • Taupyk nuo pasirinktos sumos arba nuo kiekvienos operacijos sumos
  • Gauk palūkanas nuo sutaupytos sumos po 3 mėnesių

Sukurk mobiliajame banke: Taupymas → Mano taupymo tikslai


Sužinok daugiau

III pakopos pensijų fondas

  • Įmokas mokėk kada nori
  • Pasinaudok pajamų mokesčio lengvata
  • Lėšos yra investuojamos

Terminuotasis indėlis

  • Kuo ilgesniam terminui padedamas indėlis, tuo didesnės palūkanos taikomos
  • Padėjus indėlį interneto banke arba mobiliajame banke, gausi didesnes palūkanas
  • Pinigus gali padėti skirtingomis valiutomis

Sužinok daugiau

Indėliai yra apdrausti „Tagatisfond“ Estijos garantijų fonde Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatytomis sąlygomis.

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama „Tagatisfond“ Estijos garantijų fondo interneto svetainėje tf.ee
Draudimo sąlygos

Įspėjimas dėl valiutų rizikos: jei terminuotasis indėlis yra laikomas JAV doleriais, Norvegijos kronomis ar Didžiosios Britanijos svarais sterlingų, dėl valiutų kursų svyravimo rizikuoji patirti nuostolių.

Svarbu! Kaupdamas pensijų fonduose, patiri investavimo riziką, o tai reiškia, kad investicijų vertė gali ir kilti, ir kristi, gali atgauti mažiau negu investavai. Jei į finansines priemones investuojama užsienio valiuta, valiutos keitimo kurso pokyčiai gali turėti įtakos investicijų grąžai. „Luminor“ investicijų valdymas investicijų grąžos, pensijų fondų pelningumo ar išmokamų anuiteto dydžių negarantuoja. Pensijų fondų praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Prieš priimdamas sprendimą kaupti papildomą pensiją „Luminor“ pensijų fonduose susipažink su pensijų fondų taisyklėmis, taikomais atskaitymais, investavimo strategija ir rizikos veiksniais. Pensijų fondus valdo UAB „Luminor investicijų valdymas“, įm. k. 226299280.