Daugiau privalumų – daugiau galimybių. Keliauk, mėgaukis vertingais pirkiniais ir taupyk tokį brangų savo laiką su bekontakte kredito kortele Visa Gold.

Visa Gold mokėjimo kortelė klientams nebeišduodama.

Visa Gold

Naudingos nuorodos

Kainynas
Banko mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos
Kredito limito mokėjimo kortelės sąskaitoje teikimo taisyklės
Kelionių draudimas
Techninė pagalba namuose ir kelyje
Saugumo paslauga „Saugi kortelė“
Privilegijų kortelė „Priority Pass“
Kaip aktyvinti mokėjimo kortelę, gautą paštu?
Kaip saugiai naudotis mokėjimo kortele?
 Jūsų teisės vykdant mokėjimus Europoje

Pametus ar kitaip praradus savo mokėjimo kortelę, nedelsdamas apie tai pranešk mums tel. +370 5 239 3444. Naują kortelę užsisakyk interneto banke arba artimiausiame banko skyriuje.
Įvykus nelaimei užsienyje, ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo grįžimo į nuolatinę gyvenamąją vietą kreipkis į UAB „OPS LT“ tel. +370 5 203 0055 visą parą arba rašyk el. paštu luminor@ops24.eu (medicininių išlaidų dengimui). Kitais atvejais kreipkis į ERGO Insurance SE Lietuvos filialą tel. 1887 arba +370 5 2683 222 (skambinant iš užsienio), pildyk formą mano.ergo.lt arba el. paštu asmenszalos@ergo.lt.
Vykstant į kelionę į D. Britaniją, Indiją, Indoneziją, Tailandą, P. Korėją įspėk apie tai mus tel. +370 5 239 3444, nes pastebėję neįprastas operacijas kortele, ją galėsime blokuoti. Jeigu vyksti į Sudaną – svarbu žinoti, kad šioje šalyje yra taikomi VISA ribojimai, todėl visi atsiskaitymai kortele yra blokuojami.

Skaičiavimo pavyzdys*

Kredito limito suma Sutarties terminas Fiksuotoji metinė palūkanų norma Sutarties mokestis Minimalus banko paslaugų mokestis Mokėjimo kortelės administravimo mokestis Bendra paskolos gavėjo mokama suma Bendros paskolos kainos metinė norma
1500 Eur 3 metai 16 % 0 Eur 1 Eur/mėn. 3,70 Eur/mėn. 2413 Eur 21,63 %

*Kredito limitas yra panaudotas nuo pirmos iki paskutinės sutarties termino dienos.