Nors Vyriausybė taiko apribojimus dėl COVID-19 plitimo, Luminor užtikrina, kad bankinės paslaugos ir toliau bus teikiamos ir prieinamos klientams.

Klausimai ir atsakymai, susiję su COVID-19

Verslo klientai

Tapkite Luminor klientu

Jei norite atidaryti naują sąskaitą, užpildykite paraišką mūsų tinklalapyje. Po paraiškos pateikimo banko darbuotojai susisieks su jumis dėl reikalingų dokumentų pateikimo. Visi dokumentai pasirašomi elektroniniu būdu.

Mokėjimo limitai

Įmonės vadovas arba asmuo, turintis teisę atstovauti įmonę, interneto banko skiltyje "Paraiškos" gali užpildyti paraišką dėl limitų keitimo.

Luminor|Nordea interneto banko naudotojai paraišką gali užpildyti interneto banke.

Pridėti papildomą interneto banko naudotoją

Įmonės vadovas arba asmuo, turintis teisę atstovauti įmonę, interneto banko skiltyje "Paraiškos" gali užpildyti paraišką dėl papildomo naudotojo pridėjimo.

Luminor|Nordea interneto banko naudotojai paraišką gali užpildyti interneto banke.

Pridėti papildomą einamąją sąskaitą

Papildomos sąskaitos atidarymui turi būti pateiktas laisvos formos prašymas interneto banke. Tekstas pateiktas banko tinklalapyje turi būti įkopijuotas į „Laisvos formos prašymo“ teksto lauką interneto banke.

Prašymas išduoti paskolą

Įmonė gali užpildyti prašymą Luminor interneto puslapyje.

Prašymas dėl paskolų atostogų/lengvatinio laikotarpio suteikimo

Įmonė gali pateikti laisvos formos prašymą dėl paskolų atostogų/lengvatinio laikotarpio suteikimo Luminor interneto banke.
 

Lizingo užklausa

Įmonė gali užpildyti prašymą Luminor interneto puslapyje.
 

Prašymas dėl lizingo atostogų/lengvatinio laikotarpio suteikimo

Įmonė gali užpildyti prašymą dėl lizingo atostogų/lengvatinio laikotarpio suteikimo, jį pasirašyti ir atsiųsti el. paštu lizingas@luminor.lt.
 

Prašymas dėl Luminor E-Commerce Gateway

Įmonė gali pradėti naudoti „Luminor E-Commerce Gateway“ užpildydama prašymą Luminor interneto puslapyje.
 

Užsakyti naują kortelę

Naujų kortelių užsakymas yra vykdomas per interneto banką. Banko tinklalapyje pasirinkus norimą kortelę, klientas yra nukreipiamas į reikiamą vietą interneto banke kitiems kortelės užsakymo veiksmams atlikti. Tik įgaliotas įmonės atstovas korteles gali užsakyti kitiems įmonės darbuotojams. Kortelės pristatomos paštu nurodytu adresu.

Kortelės užsakytos skubos tvarka nėra siunčiamos paštu.

Aktyvuoti kortelę

Kortelės aktyvuojamos interneto banko skiltyje „Mokėjimo kortelės”.

Pakeisti kortelės grynųjų pinigų pasiėmimo limitą

Asmuo, turintis teisę atstovauti įmonę, interneto banko skiltyje „Paraiškos” gali užpildyti paraišką dėl pinigų išgryninimo limitų keitimo.

Užblokuoti ir atblokuoti kortelę

Asmuo, turintis teisę atstovauti įmonę, interneto banko skiltyje „Mokėjimo kortelės” gali užblokuoti arba atblokuoti mokėjimo korteles. Paslauga taip pat galima paskambinus telefono numeriu +370 5 239 3444

Pagalba