Apdrauskite savo gyvybę ir suteikite daugiau ramybės savo šeimai

Apdrauskite savo gyvybę ir suteikite daugiau ramybės savo šeimai

 • Pasinaudokite galimybe aplankyti kino teatrą su draugu ar artimuoju, sudarydami būsto paskolos gavėjo gyvybės draudimo sutartį
 • Specialus pasiūlymas galioja pirmiems 100 klientų nuo 2021 m. rugsėjo 9 d. iki 2021 m. spalio 31 d.

Imdamas būsto paskolą, pasirūpink papildomu šeimos saugumu. Apdrausk savo ir bendraskolio gyvybę. Tai apsauga šeimai nelaimės atveju ir galimybė jums lengviau išlaikyti sukurtą gerovę.

Tik 2021 09 15 - 10 31 apdrauskite savo gyvybę ir gaukite 2 bilietus į kino teatrą

 • Norėdami gauti du „Forum Cinemas“ bilietų kodus, užpildykite „Luminor“ interneto svetainėje esančią būsto kredito gavėjo gyvybės draudimo paraišką arba kreipkitės dėl konsultacijos.
 • Pasiūlymas galioja nepriklausomai nuo to, ar pasirinkote draudimą nuo dviejų rizikų (gyvybės netekimas, visiško ir nuolatinio darbingumo netekimas), ar esate apdraustas tik nuo vienos rizikos (gyvybės netekimas).
 • Pasiūlymas negalioja, jei jau turite aktyvų būsto paskolos gavėjo gyvybės draudimo polisą.
 • Kino bilietų kodai išsiunčiami el. paštu ne vėliau kaip per 10 kalendorinių dienų nuo draudimo sutarties sudarymo ir pirmosios draudimo įmokos sumokėjimo.
 • Kino bilietų kodai galioja 6 mėnesius. Kino bilietų kodai negali būti iškeisti į pinigus. Jei dėl kokių nors priežasčių šiuo laikotarpiu jūs negalėsite apsilankyti kino teatre, kino bilieto kodą galima nusiųsti giminaičiui, draugui ar pažįstamam.
 • Kino bilietų kodus į kino bilietus galima iškeisti „Forum Cinemas“ kasose, svetainėje arba mobiliojoje programėlėje. Kino bilietų kodai negalioja ypatingiems renginiams, t.y. operos ir baleto spektaklių transliacijoms, koncertams ir specialiems seansams. Priskirti kino bilietų kodai negali būti naudojami „Cinema“ dovanų kortelėms pirkti. Su šiais kino bilietų kodais negalima lankytis kino filmų peržiūrose ISENSE salėse.

Kodėl verta rinktis gyvybės draudimą? 

Kaip pateikti paraišką?

Pateikite elektroninę draudimo paraišką, užsiregistruokite konsultacijai internetu arba banko skyriuje. Nustatę jūsų draudimo poreikį ir susidomėjimą, pateiksime draudimo pasiūlymą

Mes atsiųsime jums draudimo polisą ir informaciją, kaip mokėti draudimo įmokas

Draudimo įmokos mokamos kas mėnesį. Norėdami patogiai sumokėti draudimo įmokas, užsisakykite e-sąskaitą su automatiniu apmokėjimu

Draudimo apsauga įsigalioja nuo draudimo polise nurodyto momento. Draudžiamojo įvykio atveju turėtų būti užpildyta pranešimo apie žalą forma arba susisiekta su draudimo bendrove

Nepamiršk dokumentų

 • Užpildyta draudimo paraiška, jei pildei elektroninę paraišką
 • Pasas arba asmens tapatybės kortelė, jei registravaisi gyvam susitikimui su banko darbuotoju
 • Jei prireiks papildomų dokumentų, tave informuosime

Skoliniesi? Nepamiršk saugiklių!

Peržiūrėk kitus draudimo produktus

Būsto draudimas

Sužinok daugiau

Asmens draudimas

Sužinok daugiau

Paskolos mokėjimų draudimas

Sužinok daugiau
„Luminor Bank AS“ (reg. Nr. 11315936, adresas: Liivalaia 45, Talinas, Estija), atstovaujamas Lietuvos Respublikoje „Luminor Bank AS“ Lietuvos skyriaus (skyriaus kodas 304870069, adresas: Konstitucijos pr. 21A, Vilnius), veikia kaip draudimo agentas, platinantis „ERGO Life Insurance SE“ vardu (reg. Nr. 110707135, adresas: Geležinio Vilko g.6A, Vilnius, Lietuva) gyvybės draudimą. „Luminor Bank AS“ yra įregistruotas „Finantsinspektsiooni“ (Estijos finansų priežiūros tarnybos) draudimo agentų registre ir, remiantis įsisteigimo laisvės principu, turi teisę teikti draudimo tarpininkavimo paslaugas Lietuvoje. „Luminor Bank AS“ tvarkys jūsų asmens duomenis tam, kad parengtų „ERGO Life Insurance SE“ draudimo pasiūlymą ir perduotų juos draudikui. „ERGO Life Insurance SE“, kaip duomenų valdytojas, tvarkys jūsų asmens duomenis (įskaitant specialių kategorijų asmens duomenis ir asmens kodus), kad užtikrintų draudimo sutarties vykdymą ir teisėtų draudiko ar trečiosios šalies interesų laikymąsi. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite interneto svetainės ergo.lt skiltyje Privatumo politika, draudiko klientų aptarnavimo centruose arba elektroniniu paštu išsiųsdami užklausą adresu info@ergo.lt.