Asmens draudimas

Mes už aktyvumą ir judėjimą! Tikime – tu taip pat. Kad visada jaustumeisi saugiai, apsidrausk pats arba apdrausk visą savo šeimą. Išleisi visai nedaug, bet turėsi finansinę paspirtį, susižeidus tau ar šeimos nariui.

Kodėl verta užsisakyti asmens draudimą?

*Užsiimant neprofesionaliu ir neekstremaliu sportu

Draudikas – „Lietuvos draudimas“.

Rinkis asmeninį arba šeimos draudimą

Kaina: asmeninis draudimas – 14 Eur per metus, šeimos – 35 Eur per metus.
Draudžiamų asmenų skaičius: asmeninis – draudžiamas 1 žmogus, šeimos –  nuo 2 iki 5 žmonių (vienas jų turi būti 18-70 metų).

Nuo ko ir kokia suma draudžiama

Kaulų lūžiai: asmeninis draudimas iki 1 900 Eur, šeimos – iki 3 600 Eur
Smulkios traumos: asmeninis draudima 1 900 Eur, šeimos – iki 3 600 Eur
Stambios traumos: asmeninis draudimas iki 3 200 Eur, šeimos – iki 10 000 Eur
Mirties rizika: asmeninis draudimas iki 3 200 Eur, šeimos – iki 10 000 Eur

Automatinio piniginių lėšų, skirtų draudimo įmokai padengti, nurašymo tvarka. Taikoma draudimo sutartims sudarytoms iki 2020.01.01.

  1. ​Draudimo įmoką už Atnaujintus draudimo apsaugos galiojimo laikotarpius Bankas nurašo likus 5 (penkioms) dienoms iki draudimo apsaugos galiojimo pabaigos;
  2. Klientas privalo sukaupti Sąskaitoje lėšas Draudimo įmokai nurašyti likus 5 (penkioms) dienoms iki draudimo apsaugos galiojimo pabaigos ir laikyti jas Sąskaitoje iki jo pabaigos;
  3. Draudimo apsauga Atnaujintam draudimo apsaugos galiojimo laikotarpiui įsigalioja kitą dieną po praeito draudimo apsaugos galiojimo laikotarpio pasibaigimo, jei Draudimo įmoka buvo nurašyta;
  4. Automatinių draudimo sutarties termino pratęsimų skaičius nėra ribojamas.
Šeimos draudimo atveju draudimo sumos dalinamos proporcingai apdraustų šeimos narių skaičiui. Pvz., apsidraudusią šeimą sudaro du suaugę asmenys ir vienas vaikas, tai draudimo suma kiekvienam šeimos nariui pagal kaulų lūžių ir smulkių traumų rizikas yra po 1 200 Eur, o pagal stambių traumų ir mirties rizikas – po 3 334 Eur.

Kaip apsidrausti?

Pateiki elektroninę draudimo paraišką, užsiregistruok konsultacijai internetu arba banko skyriuje. Nustatę tavo draudimo poreikį ir susidomėjimą, pateiksime draudimo pasiūlymą

Gauk draudimo pasiūlymą internetu ir patvirtink sumokėdamas pirmąją įmoką.

Nustatyk automatinius mokėjimus. Jei nusprendei draudimo įmoką išskaidyti į kelias dalis, savo e. banke gali nustatyti ir automatinius e. sąskaitos mokėjimus. Taip sutaupysi laiko, nes nereikės pačiam periodiškai atlikinėti pavedimų.

Mėgaukis draudimo apsauga. Ji įsigalios praėjus pradiniam laukimo laikotarpiui ir galios iki pat sutarties pabaigos. Atsitikus draudžiamajam įvykiui registruok jį Lietuvos draudimas AB puslapyje arba paskambinę 1828.

Nepamiršk dokumentų

  • Užpildyta draudimo paraiška, jei pildei elektroninę paraišką
  • Pasas arba asmens tapatybės kortelė, jei registravaisi gyvam susitikimui su banko darbuotoju
  • Jei prireiks papildomų dokumentų, tave informuosime

Apsaugok save ir šeimą

Panašios paslaugos: kelionių draudimas su kredito kortele, saugumo paslauga „Saugi kortelė“

Ką daryti atsitikus įvykiui? Apie įvykį pranešk telefonu 1828 (Lietuvoje), +370 5 266 6612 (užsienyje) arba internetu ld.lt.

Jei jūsų nelaimingų atsitikimų draudimo sutartis buvo sudaryta iki 2017 05 08 ir ji nebuvo pratęsta pakeičiant ją į asmens draudimo sutartį (nuo 2017 06 01), kreipkitės tel. 1626.

Siūlant Asmens draudimą „Luminor Bank AS“ (reg. Nr. 11315936, adresas: Liivalaia 45, Talinas, Estija), atstovaujamas Lietuvos Respublikoje „Luminor Bank AS“ Lietuvos skyriaus (skyriaus kodas 304870069, adresas: Konstitucijos pr. 21A, Vilnius), veikia kaip draudimo agentas, platinantis „AB Lietuvos draudimas“ vardu (reg. Nr. 110051834, adresas: J. Basanavičiaus g. 12, LT 03224 Vilnius) draudimą. „Luminor Bank AS“ tvarkys jūsų asmens duomenis, kad parengtų AB „Lietuvos draudimas“ draudimo pasiūlymą ir perduotų juos draudikui. AB „Lietuvos draudimas“, kaip duomenų valdytojas, tvarkys jūsų asmens duomenis (įskaitant specialių kategorijų asmens duomenis ir asmens kodus), kad užtikrintų draudimo sutarties vykdymą ir teisėtų draudiko ar trečiosios šalies interesų laikymąsi. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite interneto svetainės ld.lt skiltyje Privatumo politika, draudiko klientų aptarnavimo centruose arba elektroniniu paštu išsiųsdami užklausą adresu info@ld.lt.