Asmens draudimas

Apsaugok save traumos atveju su Asmens draudimu

Apsaugok save traumos atveju su Asmens draudimu

  • Gauk 10 % nuolaidą perkant būsto draudimą internetu Luminor svetainėje
  • Ypatingas pasiūlymas galioja nuo 2021 11  29 iki 2021 12 31

Mes esame už aktyvų gyvenimo būdą! Tikimės, kad ir jūs taip pat. Gyvenant įvykių sūkuryje labai svarbu pasirūpinti savimi ir savo artimaisiais, kad netikėtai užklupus nelaimei turėtumėte finansinę pagalbą. Asmens draudimas sukurtas tam, kad padėtų išlaikyti jūsų ir jūsų šeimos finansinį stabilumą jei susižeistumėte, patirtumėte netikėtą traumą ar įvyktų mirtis dėl nelaimingo atsitikimo.

Bendradarbiaudami su AB Lietuvos draudimas Luminor banko klientams parengėme Asmens draudimo nuo nelaimingų atsitikimų pasiūlymą ypatingomis sąlygomis. Šis draudimas gali padėti jums ir jūsų šeimai palengvinti arba išvengti finansinių sunkumų, su kuriais susiduriama gydantis traumą arba netekus gyvybės.

Kodėl verta užsisakyti asmens draudimą?

Apsauga visame pasaulyje

Asmens draudimo apsaugai netaikomi jokie geografiniai apribojimai. Nesvarbu kur bebūtumėte ar kurioje pasaulio vietoje patirtumėte nelaimingą atsitikimą – draudimo apsauga galioja visame pasaulyje 24/7, jums dirbant savo darbą, mėgaujantis suplanuota kelione, ilsintis arba aktyviai leidžiant laisvalaikį. 

Plati apsauga

Asmens draudimas nuo nelaimingų atsitikimų suteikia itin plačią apsaugą netikėtai patyrus įvairaus pobūdžio traumas, rimtai susižalojus ar netekus gyvybės dėl nelaimingo atsitikimo.

Priimtinos išlaidos

Lyginant su Sveikatos draudimo ir kitų rūšių draudimo įmokomis, Asmens draudimo nuo nelaimingų atsitikimų įmoka yra santykinai žema. Mūsų Asmens draudimas nuo nelaimingų atsitikimų leidžia gauti draudimo išmoką net jei už tą patį draudiminį įvykį jums priklauso išmoka pagal Paskolos gavėjo gyvybės draudimą, Sveikatos draudimą ar kitą turimą medicininių paslaugų draudimą (Asmens draudimo nuo nelaimingų atsitikimų išmoka bus išmokėta papildomai prie draudimo išmokos, mokamos už bet kurią kitą draudimo apsaugą, kurią turite).

Asmens draudimo pasiūlymas

Norint gauti ypatingą pasiūlymą su 10% nuolaida:

  • Norint gauti ypatingą pasiūlymą su 10% nuolaida asmens draudimui pirmiems metams, asmens draudimo paraiška turi būti užpildyta Luminor svetainėje ir atitikti pasiūlymo sąlygas.
  • Ypatingas pasiūlymas galioja nuo 2021.11.29 iki 2021.12.31. Asmens draudimo poliso pradžios data gali būti vėlesnė nei pasiūlymo pabaigos data, tik draudikui tai patvirtinus.
  • Sumažinta asmens draudimo kaina taikoma tik tuo atveju, jei pasirinktas individualus paketas su dviguba apsauga be profesinės ir ekstremalios sporto veiklos draudimo.
  • Nuolaida netaikoma, jei draudimo objektas jau yra apdraustas AB „Lietuvos draudimas“.

Nuo ko draudžia Asmens draudimas nuo nelaimingų atsitikimų?

Individualus paketas (dviguba apsauga)

Kaulų lūžiai ir išnirimai (T1) 3.800 EUR
Minkštųjų audinių ir vidaus organų sužalojimai (T2, smulkesnės traumos) 3.800 EUR
Ilgalaikės ir negrįžtamos traumų pasekmės (T3, rimti susižalojimai) 6.400 EUR
Mirtis dėl nelaimingų atsitikimų (M) 6.400 EUR
Žemos rizikos sportinė veikla (pvz., kūno rengyba, joga, bėgimas, lygumų slidinėjimas, aerobika, važinėjimas dviračiais bekele, krepšinis, futbolas) Įtraukta
Profesionalus ir ekstremalus sportas   Neįtraukta
Užkrečiamosios ligos dėl nelaimingo atsitikimo Neįtraukta
Savižudybė arba natūrali mirtis Neįtraukta
Tyčinis savęs žalojimas, dėl bet kokio susirgimo ar ligos patirta trauma Neįtraukta
Draudimo įmoka 28 EUR per metus 

Šeimos paketas (standartinė apsauga)

Kaulų lūžiai ir išnirimai (T1) 3.600 EUR
Minkštųjų audinių ir vidaus organų sužalojimai (T2, smulkesnės traumos) 3.600 EUR
Ilgalaikės ir negrįžtamos traumų pasekmės (T3, rimti susižalojimai) 10.000 EUR
Mirtis dėl nelaimingų atsitikimų (M) 10.000 EUR
Žemos rizikos sportinė veikla (pvz., kūno rengyba, joga, bėgimas, lygumų slidinėjimas, aerobika, važinėjimas dviračiais bekele, krepšinis, futbolas) Įtraukta
Profesionalus ir ekstremalus sportas   Neįtraukta
Užkrečiamosios ligos dėl nelaimingo atsitikimo Neįtraukta
Savižudybė arba natūrali mirtis Neįtraukta
Tyčinis savęs žalojimas, dėl bet kokio susirgimo ar ligos patirta trauma Neįtraukta
Draudimo įmoka 35 EUR per metus

Individualus paketas reiškia, kad kiekvienas asmuo gali pats nurodyti pageidautiną draudimo sumą. Luminor tinklalapyje siūlome užpildyti paraišką gauti Individualų paketą su dviguba apsauga, kuri gali būti laikoma optimalia apsauga, nes maksimali draudimo suma įvykus mirtinai tragedijai beveik prilygsta minimaliam metiniam darbo užmokesčiui šalyje. Susitikimo su banko darbuotojais metu galėsite aptarti ir pasirinkti vieną iš keturių skirtingų apsaugos lygių: 

Pasirinkę Šeimos paketą galėsite apdrausti iki 5 asmenų. Apdraustieji gali būti jūsų naujagimis, jaunesni nei 18 metų amžiaus vaikai, jūsų sutuoktinis (-ė), tėvai ar bet kuris kitas kartu su jumis gyvenantis giminaitis. Draudžiami asmenys iki 70 metų imtinai ir bent vienas iš jų pilnametis asmuo. Pasirinkus šeimos paketą, draudimo suma yra mažesnė, nes ji yra paskirstoma proporcingai apdraustųjų asmenų skaičiui. Pavyzdžiui, dviejų suaugusiųjų ir vieno vaiko šeimai draudimo suma pagal T1 ir T2 traumų lenteles sieks po 1 200 Eur kiekvienam šeimos nariui ir po 3 334 Eur kiekvienam šeimos nariui pagal T3 traumų lentelėje numatytus sužalojimus bei po tiek pat ištikus mirčiai dėl nelaimingo atsitikimo.

Svarbu žinoti

Kaip užpildyti draudimo paraišką?

Elektroniniu paštu pateikite užpildytą draudimo paraišką, susitarkite dėl nuotolinės arba fizinės konsultacijos banke. Mes nustatysime konkrečius jūsų draudimo poreikius bei interesus ir pateiksime juos atitinkantį draudimo pasiūlymą.

Gaukite draudimo pasiūlymą el. paštu arba sudarykite draudimo sutartį sumokėdami draudimo įmoką.

Sukurkite automatinio apmokėjimo e. sąskaitą, jeigu ketinate automatiškai pratęsti draudimo sutartį.

Naudokitės draudimo apsauga. Draudimas nuo visų apdraustų rizikos rūšių įsigalios pasibaigus pradiniam laukimo laikotarpiui. Draudimo apsauga išliks galioti iki draudimo sutarties pabaigos. Įvykus draudžiamajam įvykiui, užpildykite draudimo išmokos pranešimo formą mūsų tinklalapyje adresu ld.lt arba paskambinkite draudimo bendrovei tel 1828.

Nepamiršk dokumentų

  • Užpildyta draudimo paraiška, jei pildei elektroninę paraišką
  • Pasas arba asmens tapatybės kortelė, jei registravaisi gyvam susitikimui su banko darbuotoju
  • Jei prireiks papildomų dokumentų, tave informuosime

Apsaugok save ir šeimą

Peržiūrėk kitus draudimo produktus

Būsto draudimas

Sužinok daugiau

Būsto paskolos gavėjo gyvybės draudimas

Sužinok daugiau

Paskolos mokėjimų draudimas

Sužinok daugiau
Siūlant Asmens draudimą „Luminor Bank AS“ (reg. Nr. 11315936, adresas: Liivalaia 45, Talinas, Estija), atstovaujamas Lietuvos Respublikoje „Luminor Bank AS“ Lietuvos skyriaus (skyriaus kodas 304870069, adresas: Konstitucijos pr. 21A, Vilnius), veikia kaip draudimo agentas, platinantis „AB Lietuvos draudimas“ vardu (reg. Nr. 110051834, adresas: J. Basanavičiaus g. 12, LT 03224 Vilnius) draudimą. „Luminor Bank AS“ tvarkys jūsų asmens duomenis, kad parengtų AB „Lietuvos draudimas“ draudimo pasiūlymą ir perduotų juos draudikui.
 
AB „Lietuvos draudimas“, kaip duomenų valdytojas, tvarkys jūsų asmens duomenis (įskaitant specialių kategorijų asmens duomenis ir asmens kodus), kad užtikrintų draudimo sutarties vykdymą ir teisėtų draudiko ar trečiosios šalies interesų laikymąsi. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite interneto svetainės ld.lt skiltyje Privatumo politika, draudiko klientų aptarnavimo centruose arba elektroniniu paštu išsiųsdami užklausą adresu info@ld.lt.
 
Prieš sudarydami draudimo sutartį, Luminor svetainėje perskaitykite Draudimo Sąlygas / taisykles ir kitą susijusią informaciją apie atitinkamą produktą ir, jei reikia, pasikonsultuokite su banko specialistu. Tam tikroms draudžiamoms rizikoms ir atlygintiniems nuostoliams gali būti taikomi apribojimai. Visą informaciją apie išimtis ir draudimo apribojimus rasite draudimo sutartyje ir draudimo sąlygose / draudimo taisyklėse.