Asmens draudimas

Apsaugok save traumos atveju įsigijęs asmens draudimą

Apsaugok save traumos atveju įsigijęs asmens draudimą

 • Galimybė pasirinkti didžiausią draudimo sumą ir apdrausti visą šeimą 
 • Draudimo išmoka mokama už Lietuvoje ir užsienyje įvykusius nelaimingus atsitikimus 
 • Draudimo polisas apima ir mažos rizikos sporto veiklas

Mes esame už aktyvų gyvenimo būdą! Tikimės, kad ir jūs taip pat. Gyvenant įvykių sūkuryje labai svarbu pasirūpinti savimi ir savo artimaisiais, kad netikėtai užklupus nelaimei turėtumėte finansinę pagalbą. Asmens draudimas sukurtas tam, kad padėtų išlaikyti jūsų ir jūsų šeimos finansinį stabilumą, jei susižeistumėte, patirtumėte netikėtą traumą ar įvyktų mirtis dėl nelaimingo atsitikimo.

Bendradarbiaudami su AB Lietuvos draudimu „Luminor“ banko klientams parengėme Asmens draudimo nuo nelaimingų atsitikimų pasiūlymą ypatingomis sąlygomis. Šis draudimas gali padėti jums ir jūsų šeimai palengvinti arba išvengti finansinių sunkumų, su kuriais susiduriama gydantis traumą arba netekus gyvybės.

Kodėl verta užsisakyti asmens draudimą?

Apsauga visame pasaulyje

Asmens draudimo apsaugai netaikomi jokie geografiniai apribojimai*. Nesvarbu, kur bebūtumėte ar kurioje pasaulio vietoje patirtumėte nelaimingą atsitikimą – draudimo apsauga galioja visame pasaulyje 24/7, jums dirbant savo darbą, mėgaujantis suplanuota kelione, ilsintis arba aktyviai leidžiant laisvalaikį. 

*Draudimo apsauga negalioja Baltarusijos/ Rusijos teritorijose.

Plati apsauga

Asmens draudimas nuo nelaimingų atsitikimų suteikia itin plačią apsaugą netikėtai patyrus įvairaus pobūdžio traumas, rimtai susižalojus ar netekus gyvybės dėl nelaimingo atsitikimo.

Priimtinos išlaidos

Lyginant su Sveikatos draudimo ir kitų rūšių draudimo įmokomis, Asmens draudimo nuo nelaimingų atsitikimų įmoka yra santykinai žema. Mūsų Asmens draudimas nuo nelaimingų atsitikimų leidžia gauti draudimo išmoką net jei už tą patį draudiminį įvykį jums priklauso išmoka pagal Paskolos gavėjo gyvybės draudimą, Sveikatos draudimą ar kitą turimą medicininių paslaugų draudimą (Asmens draudimo nuo nelaimingų atsitikimų išmoka bus išmokėta papildomai prie draudimo išmokos, mokamos už bet kurią kitą draudimo apsaugą, kurią turite).

Nuo ko draudžia Asmens draudimas nuo nelaimingų atsitikimų?

Individualus

Kaulų lūžiai ir išnirimai (T1) 4.000 EUR
Minkštųjų audinių ir vidaus organų sužalojimai (T2) 4.000 EUR
Ilgalaikės ir negrįžtamos traumų pasekmės (T3) 7.000 EUR
Mirtis dėl nelaimingų atsitikimų (M) 7.000 EUR
Laisvalaikio sportas (pvz: krepšinis, futbolas, tenisas, važinėjimas dviračiu, bėgimas, aerobika, joga, kūno rengyba, slidinėjimas ir pan.) Įtraukta
Profesionalus ir ekstremalus sportas   Neįtraukta
Papildomos ligos Neįtraukta
Savižudybė arba mirtis dėl ligos Neįtraukta
Tyčinis savęs žalojimas, dėl bet kokio susirgimo ar ligos patirta trauma Neįtraukta
Draudimo įmoka 28 EUR per metus

Šeimos paketas

Kaulų lūžiai ir išnirimai (T1) 8.000 EUR
Minkštųjų audinių ir vidaus organų sužalojimai (T2) 8.000 EUR
Ilgalaikės ir negrįžtamos traumų pasekmės (T3) 20.000 EUR
Mirtis dėl nelaimingų atsitikimų (M) 20.000 EUR
Laisvalaikio sportas (pvz: krepšinis, futbolas, tenisas, važinėjimas dviračiu, bėgimas, aerobika, joga, kūno rengyba, slidinėjimas ir pan.) Įtraukta
Profesionalus ir ekstremalus sportas   Neįtraukta
Papildomos ligos Neįtraukta
Savižudybė arba mirtis dėl ligos Neįtraukta
Tyčinis savęs žalojimas, dėl bet kokio susirgimo ar ligos patirta trauma Neįtraukta
Draudimo įmoka 70 EUR per metus

Luminor tinklalapyje siūlome užpildyti paraišką gauti Individualų paketą, kuris gali būti laikomas optimalia apsauga, nes maksimali draudimo suma įvykus mirtinai tragedijai beveik prilygsta minimaliam metiniam darbo užmokesčiui šalyje. Susitikimo su banko darbuotojais metu galėsite aptarti ir pasirinkti vieną iš dviejų Jūsų poreikius atliepiančių draudimo apsaugos paketų:

 • Standartinė apsauga (T1 ir T2 iki 4.000 EUR, T3 ir M iki 7.000 EUR) su 28 Eur metine draudimo įmoka
 • Dviguba apsauga (T1 ir T2 iki 8.000 Eur, T3 ir M iki 14.000 EUR) su 56 EUR metine draudimo įmoka

Pasirinkę Šeimos paketą galėsite apdrausti iki 5 asmenų. Apdraustieji gali būti jūsų naujagimis, jaunesni nei 18 metų amžiaus vaikai, jūsų sutuoktinis (-ė), tėvai ar bet kuris kitas kartu su jumis gyvenantis giminaitis. Draudžiami asmenys iki 70 metų imtinai ir bent vienas iš jų pilnametis asmuo. Pasirinkus šeimos paketą, draudimo sumos dalinamos proporcingai apdraustų šeimos narių skaičiui. Pavyzdžiui, dviejų suaugusiųjų ir vieno vaiko šeimai draudimo suma pagal T1 ir T2 traumų lenteles sieks po 2.667 EUR kiekvienam šeimos nariui ir po 6.667 EUR kiekvienam šeimos nariui pagal T3 traumų lentelėje numatytus sužalojimus bei po tiek pat ištikus mirčiai dėl nelaimingo atsitikimo.

Svarbu žinoti

 • Draudimas įsigalioja 6-ą dieną po pradinės draudimo sutarties sudarymo, t. y., sumokėjus draudimo įmoką. Pradinis laukimo laikotarpis nėra taikomas draudimo sutarties pratęsimo atveju.
 • Pratęsta draudimo sutartis automatiškai išsiunčiama el. paštu dar galiojant ankstesnei draudimo sutarčiai. Automatinio draudimo sutarties pratęsimų skaičius nėra ribojamas.
 • Draudimo pratęsimo tikslu, jei buvo pasirinkta automatinio įmokos sumos nurašymo (debeto) paslauga iš banko sąskaitos (galioja sutartims sudarytoms ne vėliau kaip iki 2020.01 ir tik tiems klientams, kurie nebuvo informuoti apie pasikeitimus), draudimo įmoką už atnaujintus draudimo apsaugos galiojimo laikotarpius Bankas nurašo likus 5 (penkioms) dienoms iki draudimo apsaugos galiojimo pabaigos. Klientas privalo užtikrinti reikiamą pinigų likutį sąskaitoje draudimo įmokai nurašyti likus 5 (penkioms) dienoms iki draudimo apsaugos galiojimo pabaigos datos. Tokiu būdu galėsite naudotis nenutrūkstama draudimo apsauga be jokių papildomų pastangų.
 • Draudimas nuo traumų ir sužeidimų galioja neatsižvelgiant į tai, ar apdraustasis asmuo buvo arba nebuvo apsvaigęs. Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju draudimo išmoka išmokama tik tada, jeigu alkoholio koncentracijos lygis apdraustojo asmens kraujyje neviršijo 0,4 promilės.

Kaip užpildyti draudimo paraišką?

Elektroniniu paštu pateikite užpildytą draudimo paraišką, susitarkite dėl nuotolinės arba fizinės konsultacijos banke. Mes nustatysime konkrečius jūsų draudimo poreikius bei interesus ir pateiksime juos atitinkantį draudimo pasiūlymą.

Gaukite draudimo pasiūlymą el. paštu arba sudarykite draudimo sutartį sumokėdami draudimo įmoką.

Sukurkite automatinio apmokėjimo e. sąskaitą, jeigu ketinate automatiškai pratęsti draudimo sutartį.

Naudokitės draudimo apsauga. Draudimas nuo visų apdraustų rizikos rūšių įsigalios pasibaigus pradiniam laukimo laikotarpiui. Draudimo apsauga išliks galioti iki draudimo sutarties pabaigos. Įvykus draudžiamajam įvykiui, užpildykite draudimo išmokos pranešimo formą mūsų tinklalapyje adresu ld.lt arba paskambinkite draudimo bendrovei tel 1828.

Nepamiršk dokumentų

 • Užpildyta draudimo paraiška, jei pildei elektroninę paraišką
 • Pasas arba asmens tapatybės kortelė, jei registravaisi gyvam susitikimui su banko darbuotoju
 • Jei prireiks papildomų dokumentų, tave informuosime

Apsaugok save ir šeimą

Peržiūrėk kitus draudimo produktus

Būsto draudimas

Sužinok daugiau

Būsto paskolos gavėjo gyvybės draudimas

Sužinok daugiau

Paskolos mokėjimų draudimas

Sužinok daugiau
Siūlant Asmens draudimą „Luminor Bank AS“ (reg. Nr. 11315936, adresas: Liivalaia 45, Talinas, Estija), atstovaujamas Lietuvos Respublikoje „Luminor Bank AS“ Lietuvos skyriaus (skyriaus kodas 304870069, adresas: Konstitucijos pr. 21A, Vilnius), veikia kaip draudimo agentas, platinantis „AB Lietuvos draudimas“ vardu (reg. Nr. 110051834, adresas: J. Basanavičiaus g. 12, LT 03224 Vilnius) draudimą. „Luminor Bank AS“ tvarkys jūsų asmens duomenis, kad parengtų AB „Lietuvos draudimas“ draudimo pasiūlymą ir perduotų juos draudikui.
 
AB „Lietuvos draudimas“, kaip duomenų valdytojas, tvarkys jūsų asmens duomenis (įskaitant specialių kategorijų asmens duomenis ir asmens kodus), kad užtikrintų draudimo sutarties vykdymą ir teisėtų draudiko ar trečiosios šalies interesų laikymąsi. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite interneto svetainės ld.lt skiltyje Privatumo politika, draudiko klientų aptarnavimo centruose arba elektroniniu paštu išsiųsdami užklausą adresu info@ld.lt.
 
Prieš sudarydami draudimo sutartį, Luminor svetainėje perskaitykite Draudimo Sąlygas / taisykles ir kitą susijusią informaciją apie atitinkamą produktą ir, jei reikia, pasikonsultuokite su banko specialistu. Tam tikroms draudžiamoms rizikoms ir atlygintiniems nuostoliams gali būti taikomi apribojimai. Visą informaciją apie išimtis ir draudimo apribojimus rasite draudimo sutartyje ir draudimo sąlygose / draudimo taisyklėse.