Konsultacijos tema

Turite klausimų, susijusių su mokėjimo kortelėmis

Įprastai 4 iš 5 klientų atsakymus į turimus klausimus šia tema randa puslapyje Mokėjimo kortelės. DUK. Jei vis tik neradote atsakymo į savo rūpimą klausimą, kviečiame tęsti registraciją konsultacijai

Turite klausimų, susijusių su Smart‑ID

Įprastai 4 iš 5 klientų atsakymus į turimus klausimus šia tema randa puslapyje Smart‑ID. DUK. Jei vis tik neradote atsakymo į savo rūpimą klausimą, kviečiame tęsti registraciją konsultacijai.

Turite klausimų, susijusių su sąskaitomis

Įprastai 4 iš 5 klientų atsakymus į turimus klausimus šia tema randa puslapyje Sąskaitos. DUK. Jei vis tik neradote atsakymo į savo rūpimą klausimą, kviečiame tęsti registraciją konsultacijai.

Turite klausimų, susijusių su Interneto banku

Įprastai 4 iš 5 klientų atsakymus į turimus klausimus šia tema randa puslapyje Interneto bankas. DUK. Jei vis tik neradote atsakymo į savo rūpimą klausimą, kviečiame tęsti registraciją konsultacijai.

Turite klausimų, susijusių su pervedimais eurais

Įprastai 4 iš 5 klientų atsakymus į turimus klausimus šia tema randa puslapyje Pervedimai eurais. DUK. Jei vis tik neradote atsakymo į savo rūpimą klausimą, kviečiame tęsti registraciją konsultacijai.

Turite klausimų, susijusių su paslaugų krepšeliais

Įprastai 4 iš 5 klientų atsakymus į turimus klausimus šia tema randa puslapyje Paslaugų krepšeliai. DUK. Jei vis tik neradote atsakymo į savo rūpimą klausimą, kviečiame tęsti registraciją konsultacijai.

Turite klausimų, susijusių su Mobiliuoju banku

Įprastai 4 iš 5 klientų atsakymus į turimus klausimus šia tema randa puslapyje Mobilusis bankas. DUK. Jei vis tik neradote atsakymo į savo rūpimą klausimą, kviečiame tęsti registraciją konsultacijai.

Turite klausimų, susijusių su būsto paskola

Įprastai 4 iš 5 klientų atsakymus į turimus klausimus šia tema randa puslapyje Būsto paskola ir paskola idėjoms. DUK. Jei vis tik neradote atsakymo į savo rūpimą klausimą, kviečiame tęsti registraciją konsultacijai.

Turite klausimų, susijusių su vartojimo paskola

Įprastai 4 iš 5 klientų atsakymus į turimus klausimus šia tema randa puslapyje Vartojimo paskola. DUK. Jei vis tik neradote atsakymo į savo rūpimą klausimą, kviečiame tęsti registraciją konsultacijai.

Turite klausimų, susijusių su taupymu

Įprastai 4 iš 5 klientų atsakymus į turimus klausimus šia tema randa puslapyje Mano taupymo tikslai. DUK. Jei vis tik neradote atsakymo į savo rūpimą klausimą, kviečiame tęsti registraciją konsultacijai.