Pervedimai eurais

Šveicarija yra užsienio valstybė? Tik ne tada, kai kalbame apie pervedimus! Pervedimai Lietuvoje ir į kitas Europos ekonominės erdvės (EEE) šalis – greiti, paprasti ir nebrangūs. Tarsi visi jie būtų vietiniai.

Kodėl verta rinktis pervedimus eurais?

  • Neriboti pervedimai internetu Lietuvoje ir EEE šalyse už fiksuotą mėnesio mokestį.
  • Pervedimą įvykdysime kaip momentinį, jei pervedimo suma neviršija 10.000 EUR bei gavėjo bankas (Lietuvoje ar EEE šalyse) priima momentinius mokėjimus.
  • Jei momentinio mokėjimo įvykdyti nepavyks, pervedimą vykdysime kaip SEPA ir pinigai gavėją pasieks tą pačią darbo dieną (atlikus pervedimą iki nustatytos valandos).
  • Galėsi pateikti papildomos informacijos apie pervedimą (pvz., identifikavimo kodą, tipą ar unikalias nuorodas). Taip gavėjas paprasčiau atpažins pervedimą.

Paprasta atlikti pervedimus eurais

Prisijunk prie savo interneto arba mobiliojo banko

Užpildyk formą Interneto banke. Ją rasi čia: MokėjimaiPervedimaiPervedimai eurais, o mobiliajame pasirinkite funkciją Pervedimai eurais

Patvirtink pervedimą. Patikrink, ar visi duomenys teisingi ir patvirtink pervedimą

Kas yra pervedimai eurais?

Pervedimai eurais banko viduje, į kitus mokėjimo paslaugų teikėjus, registruotus Lietuvoje, kitose Europos Sąjungos (ES) šalyse, Šveicarijoje ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse – Norvegijoje, Islandijoje ir Lichtenšteine.

Išbandyk pervedimų eurais greitį mūsų banke