Kainos realiu laiku iš biržų

Platformoje klientas mato vėluojančias kainas iš biržų. Norėdamas matyti kainas realiu laiku, klientas turi užsiprenumeruoti šiuos duomenis iš atitinkamos biržos. Tai galioja akcijoms, ETF/ETC, ateities sandoriams, akcijų CFD, ETF/ETC CFD ir terminuotiems CFD.
Kainas realiu laiku iš biržų galima užsiprenumeruoti platformoje, naudojant įrankį "Subscriptions". Šiame įrankyje jūs matysite visų akcijų ir ateities sandorių biržų sąrašą bei mėnesio mokestį už prenumeratą. Išsirinkite pageidaujamą. Prenumeratą galima užsakyti ir jos atsisakyti bet kuriuo metu (Subscibe/Unsubscribe). Susipažinkite su prenumeratos instrukcija.

Level 1 ar Level 2 duomenis rinktis?

Level 1 kainų duomenys – prenumerata leižia matyti realaus laiko bid/ask kainas ir grafiką, bei vėliausio sandorio kainą (last traded) akcijomis.

Level 2 kainų duomenys – prenumeratos pagalba matysite realias kainas (Level 1) ir rinkos gylį (5 geriausius bid ir ask pasiūlymus).

Pastaba dėl duomenų iš NASDAQ OMX

Vėluojančios kainos nepateikiamos. Norint matyti reelias kainas, būtina prenumerata.

Prenumeratos mokesčio grąžinimas aktyviems klientams

Jeigu klientas fizinis asmuo atlieka daugiau kaip 4 (keturis) akcijų arba akcijų CFD sandorius (Australijoje 6 sandorius), sumokėtas mėnesio mokestis grąžinamas už 1 lygį (Level 1), o Australijos atveju už 2 lygį (Level 2). Grąžinamos sumos pervedamos kartą per ketvirtį.

Mėnesio mokestis grąžinamas tik ne profesonaliems investuotojams. Profesionalaus ir ne profesionalaus investuotojo apibrėžimas gali kisti priklausomai nuo brižos.

Level 1 ir Level 2 duomenų prenumeratos įkainiai

Birža Level 1 Level 2
Fizinis asmuo
(Private)
Juridinis asmuo
(Professional)
Fizinis asmuo
(Private)
Juridinis asmuo 
(Professional)
Šiaurės Amerika
NASDAQ USD 1 USD 22 Level 1 only
New York Stock Exchange (NYSE) USD 1 USD 45* Level 1 only
NYSE (AMEX and ARCA) USD 1 USD 23 Level 1 only
Europa        
BATS Free GBP 22 Free GBP 50
Euronext (PAR, BRU, LISB and AMS)** EUR 1 EUR 63 EUR 1 EUR 94
Deutsche Börse (XETRA) (FSE) Kainos realiu laiku neprieinamos
NASDAQ OMX Exchanges (CSE, SSE and HSE)** EUR 1 EUR 29 EUR 5 EUR 56
Warsaw Stock Exchange Kainos realiu laiku neprieinamos
Azija
Hong Kong Exchanges (HKEX) HKD 120 HKD 120 HKD 200 HKD 200
* Prenumeratos kaina priklauso nuo prekybos sąskaitos vartotojų/įrenginių skaičiaus. Pvz: vienas juridinio asmens vartotojas turi mokėti 45 USD, tačiau du vartotojai moka 2 x 30 USD.
** Viena prenumerata galioja visoms eilutėje išvardintoms biržoms.

Svarbi informacija investuotojams: Luminor Bank AS Lietuvos skyrius yra Estijos Respublikos įsipareigojimų investuotojams draudimo sistemos dalyvis. TAGATISFOND (Estijos Respublikos Garantinis fondas) užtikrina įsipareigojimų investuotojams draudimą pagal sąlygas nurodytas Estijos Respublikos Garantinio fondo sąlygose. Indėlių ir investicijų draudimas

Įspėjimas dėl rizikos! Prekyba finansų rinkose yra rizikinga, todėl, prieš pradėdami prekiauti, turėtumėte turėti pakankamai patirties ir žinių apie investavimą. Prekyba finansinėmis priemonėmis Luminor Trade® platformoje ar naudojimasis kitomis paslaugomis per platformą gali atnešti ne tik pelną, bet ir nuostolius. Finansinių priemonių sandoriai su svertu, įskaitant, bet neapsiribojant valiutos sandoriais ir išvestinių finansinių priemonių sandoriais, gali būti labai spekuliatyvūs ir pelnas ar nuostoliai gali kisti labai stipriai ir greitai. Perskaitykite visą tekstą dėl atsakomybės ribojimo ir Finansinių priemonių pobūdžio ir joms būdingų rizikų aprašymą.