Investuojant į užsienio šalių finansines priemones ir iš jų gaunant pajamų dividendais ar palūkanomis, tokios pajamos yra apmokestinamos standartiniais užsienio šalių mokesčiais. Siekiant išvengti dvigubo apmokestinimo, įvairių šalių vyriausybės yra sudariusios dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartis, kuriose nustatyti mažesni pajamų iš finansinių priemonių mokesčiai.

Luminor Investor klientai gali pasinaudoti GLOBE TAX SERVICES, INC. (toliau - GlobeTax) mokesčių susigrąžinimo paslauga ir susigrąžinti mokesčių skirtumą.

Registracija

Registruokitės čia.

Prisijungimo kodas: 12C953BDNB
Vartotojo vardas: Luminor Investor vartotojo ID

Paslaugos mokestis

Metinis paslaugos mokestis: 200 USD – mokamas tais metais, kuriais buvo naudojamasi mokesčių susigrąžinimo paslauga. Metinis paslaugos mokestis netaikomas jei GlobeTax grąžintų mokesčių suma per metus yra mažesnė nei 400 USD.
Operacijos mokestis: Tikriesiems naudos gavėjams (fiziniams asmenism) - 50 USD arba 20% nuo susigrąžinamos sumos (taikoma didesnė suma), bet ne daugiau nei 50.
Juridiniams asmenims - 50 USD arba 35% nuo susigrąžinamos sumos (taikoma didesnė suma), bet ne daugiau nei 50%.
  
Mokesčiai yra nustatyti GlobeTax ir pritaikomi kai suteikiama paslauga. Daugiau apie GlobeTax ir jų teikiamas paslaugas galite rasti adresu: www.globetax.com

Atsakomybės ribojimas. Pateikta informacija neįpareigoja kliento pasinaudoti GlobeTax paslauga. Bankas neteikia konsultacijų mokesčių klausimais, klientas turi pats ar pasitelkdamas nepriklausomus mokesčių konsultantus atlikti savo jurisdikcijai ir teisinei formai taikomų mokesčių ir galimybės taikyti mežesnio tarifo mokestį tyrimą. Bankas neprisiima atsakomybės už teisės aktų ar dvigubo apmokestinimo išvengimo susitartimų pasikeitimus. Bankas neprisiima atsakomybės už įmonės GlobeTax teikiamų paslaugų kokybę, įkainių bei sąlygų pasikeitimą.

Dažnai užduodami klausimai

Kokie šios paslaugos privalumai?

Galite susigrąžinti dalį užsienyje apmokestinų dividendų mokesčių.

Per kiek laiko pateikiamas mokesčių sugrąžinimo nurodymas ?

Nurodymų užsienio šalių mokesčių administratoriams pateikimas trunka iki dviejų savaičių.

Kiek laiko trunka mokesčių susigrąžinimas?

Gali trukti keletą mėnesių.

Kaip tai veikia?

Naudojantis GlobeTax eDocs įrankiu turite pateikti prašomus dokumentus. GlobeTax specialistai analizuoja klientų gautas pajamas, nustato permokėtų mokesčių susigrąžinimo galimybes ir esant galimybei teikia užsienio šalių mokesčių administratoriams paraiškas mokesčių susigrąžinimui.

Luminor Investor