Senatoriu pasažasSenatorių pasažas (Dominikonų g. 11, Vilnius) – tai naujas projektas, vystomas pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, kuriuo siekiama suvienyti Lietuvos ūkininkus ir amatininkus. Pasaže bus siūlomas ir skanus maistas, ir laisvalaikio praleidimo galimybės. Atidarymas planuojamas šių metų rugpjūčio mėn. Čia rasite du populiarius restoranus „14 Horses“ ir „Nineteen1818“, kurie veikia pagal principą nuo ūkio iki stalo. 

Šalia veiks parduotuvės, kuriose bus prekiaujama vietos ūkininkų mėsa ir sūriu, taip pat gėlėmis, įvairiomis knygomis bei vietos amatininkų sukurtais interjero dizaino dirbiniais.

senatoriupasazas.lt

Restoranas VilkinėRestoranas Vilkinė (Vilkinės g. 3, Vilkinė). Vilkinė – tai laisve dvelkianti vieta. Čia galėsite ne tik paragauti skanaus maisto, bet ir pasimėgauti laisvalaikiu gamtoje, taip pat sudalyvauti įvairiose sporto veiklose. Tai – ideali vieta pietums su visa šeima atokiau nuo miesto šurmulio.

vilkine.com

SALA Plateliai Resort

SALA Plateliai Resort (Žemaičių Kalvarijos g. 66, Paežerės Rūdaičių k., Plungės r.). Poilsio kompleksas yra įsikūręs nuostabiame gamtos kampelyje prie ežero ir savo svečiams siūlo aukščiausios kokybės paslaugas: viešbučio, restorano bei SPA paslaugas, taip pat įvairias sporto veiklas, įskaitant teniso kortus, pasiplaukiojimą irklentėmis Platelių ežere ir dar daugiau.

salaresort.lt

Žuvinto ežero gamtos takasŽuvinto ežero gamtos takas (Kampelių g. 10, Aleknonių k., Alytaus r.). Žuvinto ežeras garsėja savo plūduriuojančiomis salomis ir didele paukščių įvairove. Tarp nendrių suformuotas 350 m ilgio pėsčiųjų takas, o tako gale laukia apžvalgos bokštas.

zuvintas.lt

Legendinė Kauno SpurginėLegendinė Kauno Spurginė (Laisvės al. 84, Kaunas). Ši vieta ypatinga tuo, kad yra išsaugojusi savo autentiškumą. Nuo savo egzistavimo pradžios ši kepyklėlė nėra pakeitusi nei interjero, nei meniu. Be to, dalis darbuotojų taip pat nepakito.

Norėtumėte sėsti į laiko mašiną ir nukeliauti į devintąjį dešimtmetį? Tada jūs būtinai turite apsilankyti čia!

Nakvynė namelyje medyje Taurų nuotykių parkeNakvynė namelyje medyje Taurų nuotykių parke (Tauragės Dvaro g. 1, Tauragė). Medžiuose įrengtas kliūčių ruožas ir įvairios veiklos tiek vaikams, tiek suaugusiems. Siūlome išbandyti nakvynę namelyje medyje – neišdildomi įspūdžiai garantuoti!

tauruparkas.lt

Naktinis irklenčių turas aplink Trakų pilį

Naktinis miestas neabejotinai turi savo žavesio. Ne išimtis ir Trakų pilis. Naktinis turas – unikali galimybė pasigrožėti didinga Trakų pilimi iriantis vandens paviršiumi drauge su patyrusiu gidu.

*Išankstinė rezervacija būtina

Degustacijos Ilzenbergo dvare

Degustacijos Ilzenbergo dvare (Ilzenbergo k. 4, Juodupės sen.)Tai vienintelis Baltijos šalyse visiškai atkurtas dvaras, ūkininkaujantis ir tęsiantis natūralios žemdirbystės tradicijas: augalai tręšiami natūraliomis organinėmis trąšomis, galvijai ir paukščiai šeriami ūkyje užaugintu ir pagamintu pašaru, laukai apsodinami taikant sėjomainą ir taip natūraliai išauginamas geras derlius. Pasaulio gamtos fondas 2019 m. ūkį pripažino nacionalinio konkurso nugalėtoju – „Baltiją tausojančiu ūkiu“. Ūkyje vystoma augalininkystė, sodininkystė, gyvulininkystė ir paukštininkystė yra įvertinta tarptautiniu ekologinio ūkio (EKO) sertifikatu.

Ilzenbergo ūkis – tai daugiau kaip 500 ha dirbamų laukų ir ganyklų. Tai išskirtinė vieta Lietuvoje, kur viename ūkyje galima pamatyti ir besiganančias karves, ir lesinėjančias vištas, ir svyrančias javų varpas, ir dvaro sodą. Čia išvystyta ūkio infrastruktūra: pastatyta net 20 įvairiausios paskirties ūkinių pastatų.

ilzenbergas.lt

Drevernos poilsio kompleksas/kempingasDrevernos poilsio kompleksas/kempingas
(Pamario g. 12, Dreverna, Klaipėdos r.). Kempinge siūloma apsistoti vasarnamiuose, pavalgyti restorane su vaizdu į prieplauką, išsinuomoti valtį ar katamaraną ar pasinaudoti kitomis aktyvaus laisvalaikio galimybėmis.
 
dreverna.lt

Viešbutis Monte Pacis ir vakarienė viešbučio restoraneViešbutis Monte Pacis ir vakarienė viešbučio restorane
(T. Masiulio g. 31, Kaunas). Viešbutis ir restoranas Monte Pacis įsikūręs gražiame veikiančiame vienuolyne, kuris buvo pastatytas XVII a. Vienuolynas ir dabartinis viešbutis įsikūręs vaizdingame pusiasalyje šalia paplūdimio.

Viešbučio restoranas pripažintas geriausiu restoranu mieste. 

montepacis.lt

Kirkilų karstiniai ežerėliai ir apžvalgos bokštasKirkilų karstiniai ežerėliai ir apžvalgos bokštas
(Širvėnos sen., Biržai). Apžvalgos bokštas, pastatytas Biržų regioninio parko teritorijoje, prie Kirkilų karstinių ežerėlių, išsiskiria savita forma.

Užlipus į 30 m aukščio apžvalgos bokštą atsiveria nuostabūs vaizdai – vandens pilnos smegduobės, susiformavusios dėl karstinių procesų, vadinamos Kirkilų draustinio ežerėliais. Kartais, esant tam tikroms sąlygoms, vasaros metu jie nusidažo įvairiomis spalvomis.

www.birzuparkas.lt