Kas yra Paslaugų krepšelis?

Tai jūsų kasdieniniams poreikiams pritaikytas dažniausiai naudojamų paslaugų rinkinys už fiksuotą mėnesinį mokestį.

Kaip galima užsisakyti Paslaugų krepšelį?

Luminor Paslaugų krepšelius užsisakyti galima interneto banke, (Sąskaitos/Kortelės → Paslaugų krepšeliai → Užsakymas ir peržiūra), tel. +370 5 239 3444 ar atvykus į artimiausią banko skyrių (būtina išankstinė registracija tel. +370 5 239 3444).

Kokios paslaugos įeina į Paslaugų krepšelio sudėtį?

Detalus paslaugų sąrašas pateiktas Kainyne prie konkretaus Paslaugų krepšelio.

Ar pasirinkus vieną iš Paslaugų krepšelių bus taikomas ir Minimalus paslaugų mokestis?

Pasirinkus bet kurį Paslaugų krepšelį, Minimalus paslaugų mokestis nebus taikomas.

Kokie mokėjimo kortelių, pervedimų ir kitų kasdienių paslaugų mokesčiai taikomi klientams, neturintiems jokio Paslaugų krepšelio?

Taikomas Minimalus paslaugų mokestis, o į šį mokestį neįtrauktoms paslaugoms taikomi standartiniai mokesčiai, nurodyti Kainyne.

Ar turėdamas antrą mokėjimo kortelę, kuri nepriklauso krepšeliui, už ją turėsiu mokėti atskirai?

Taip, už papildomą mokėjimo kortelę taikomi standartiniai mokesčiai, nurodyti Kainyne.

Ar apmokestinami pervedimai eurais klientų aptarnavimo padaliniuose klientui, turinčiam Paslaugų krepšelį arba kuriam taikomas Minimalus paslaugų mokestis?

Taip, taikomas standartinis banko paslaugų Kainyne nurodytas komisinis mokestis.

Ar apmokestinamos gautos lėšos kita valiuta klientui, turinčiam Paslaugų krepšelį arba kuriam taikomas Minimalus paslaugų mokestis?

Taip, taikomas standartinis banko paslaugų Kainyne nurodytas komisinis mokestis.

Kaip galiu išsiimti ar įnešti grynuosius į/iš savo sąskaitos?

Grynųjų pinigų išėmimą galite atlikti pasinaudoję mokėjimo kortele Luminor ir kitų bankų bankomatuose bei “Perlo“ terminaluose. Grynųjų pinigų įnešimas galimas Luminor bankomatuose ir „Perlo“ terminaluose.

Kokią grynųjų pinigų sumą per mėnesį galiu išsiimti/įnešti nemokamai?

Nemokama grynųjų pinigų išgryninimo ir įnešimo suma priklauso nuo mokėjimo kortelės tipo ir vietos, kurioje atliekamos operacijos. Išsami informacija yra pateikiama banko Kainyne.

Kada taikomas Minimalus paslaugų mokestis?

Minimalus paslaugų mokestis taikomas klientui, nepasirinkusiam Paslaugų krepšelio ir turinčiam bent vieną sąskaitą mūsų banke. Daugiau informacijos apie Minimalų paslaugų mokestį galite rasti Kainyne.

Kuo Paslaugų krepšelis skiriasi nuo Minimalaus paslaugų mokesčio?

Paslaugų krepšelis apima daugiau paslaugų už vieną fiksuotą mokestį. Paslaugų krepšelį rekomenduojame rinktis tiems, kurie naudojasi mokėjimo kortele. Paslaugų krepšelių sudėtį galite rasti čia, o Minimalaus paslaugų mokesčio – čia.

Ar paslaugų krepšeliai yra privalomi?

Paslaugų krepšeliai nėra privalomi. Nepasirinkus Paslaugų krepšelio taikomas Minimalus paslaugų mokestis nurodytas Kainyne.

Kas yra Pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslauga ir ar ji privaloma?

Pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslauga – tai pagrindinė mokėjimo sąskaita ir būtiniausios mokėjimo paslaugos už fiksuotą mokestį. Paslaugos kaina negali viršyti Lietuvos banko nustatytos maksimalios kainos ribos, o soc. remtiniems asmenims taikoma 50 proc. nuolaida. Ji nėra privaloma. Daugiau informacijos galite rasti Kainyne.

Kaip užsisakyti Pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugą?

Pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugą užsisakyti galite interneto banke (Paslaugų krepšeliai → Užsakymas ir peržiūra), tel. +370 5 239 3444 ar atvykus į artimiausią banko skyrių (būtina išankstinė registracija tel. +370 5 239 3444).

Kyla klausimų apie kitus mūsų produktus?