Turėjau sąskaitą tiek buvusiame DNB, tiek Nordea bankuose. Ar dabar man taikomas vienas paslaugų krepšelis?

Kol sąskaitos nėra perkeltos į vieną sistemą, mokesčiai taikomi atskirai.
Luminor | DNB ir Luminor | Nordea paslaugų krepšelių sąlygos šiek tiek skiriasi, jos nurodytos kainyne pagal tavo sąskaitos sudarymo schemą. Jei nenori mokėti už du paslaugų krepšelius, kreipkis į artimiausią Luminor banko skyrių dėl paslaugų perkėlimo į Luminor | DNB.

Kuo paslaugų krepšelis skiriasi nuo minimalaus paslaugų mokesčio?

Minimalus paslaugų mokestis (1 Eur/mėn) taikomas klientams, kurie naudojasi pagrindinėmis banko paslaugomis. Šis mokestis sujungia tris banko paslaugas į vieną: sąskaitų tvarkymą, neribotus pervedimus eurais internetu bei neribotas įplaukas eurais Lietuvoje ir EEE šalyse. O už kitas banko paslaugas mokami standartiniai kainyne nustatyti mokesčiai.
Krepšelis suteikia daugiau paslaugų už vieną fiksuotą mokestį. Krepšelius rekomenduojame rinktis klientams, kurie naudoja daugiau kasdienių banko paslaugų – turi mokėjimo kortelę, išsigrynina pinigus bankomate. Minimalus paslaugų mokestis jau yra įskaičiuotas į fiksuotą krepšelio kainą.

Kam taikomas minimalus paslaugų mokestis?

Privačiam klientui, turinčiam bent vieną sąskaitą mūsų banke.

Už ką taikomas minimalus paslaugų mokestis?

Minimalus paslaugų mokestis apima visų sąskaitų administravimą ir tvarkymą, lėšų įskaitymą eurais iš Lietuvos ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalių bankų, visus pervedimus eurais į bankus Lietuvoje ir EEE šalyse internetu, mokėjimus už komunalines paslaugas ir elektroninius pirkimus internetu.

Ar paslaugų krepšeliai yra privalomi?

Paslaugų krepšeliai nėra privalomi. Privatus klientas, mokantis minimalų paslaugų mokestį ir atskirai už kitas paslaugas bei mokėjimo kortelę, gali savanoriškai nuspręsti užsisakyti norimą paslaugų krepšelį ir pasinaudoti jo teikiamomis naudomis.

Kaip galima užsisakyti paslaugų krepšelį?

Luminor paslaugų krepšelius galima užsisakyti interneto banke, tel. 1608 arba atvykus į artimiausią banko skyrių.

Kas yra pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslauga ir ar ji privaloma?

Tai pagrindinė mokėjimo sąskaita ir būtiniausios mokėjimo paslaugos už vieną mokestį. Paslaugos kaina negali viršyti Lietuvos banko nustatytos maksimalios kainos ribos, o soc. remtiniems asmenims taikoma 50 proc. nuolaida. Ji nėra privaloma.

Kaip užsisakyti pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugą?

Luminor pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugą užsisakyti galite tel. 1608 arba banko skyriuje. Taip pat, Luminor | DNB klientai šią  paslaugą gali užsisakyti savo interneto banke.

Kuo pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslauga skiriasi nuo kitų paslaugų krepšelių?

Paslaugų krepšelių sudėtį ir kainą nustato mūsų bankas, o pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugos ypatybes – Lietuvos bankas. Mūsų banke Pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugos ir „Kasdienio“ krepšelio mokesčiai bei sudedamosios dalys sutampa. Esminiai skirtumai: „Kasdienio“ krepšelio turėtojams nuolaidos taikomos pagal amžiaus grupes, o pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugos nuolaida mokesčiui taikoma ir socialiai remtiniems asmenims. Priešingai nei su paslaugų krepšeliu, pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslauga teikiama tik su pagrindine mokėjimo sąskaita ir tik su kliento patvirtintu prašymu.

Ar pasirinkus vieną iš krepšelių bus taikomas ir minimalus paslaugų mokestis?

Pasirinkus bet kurį paslaugų krepšelį, minimalus paslaugų mokestis jau bus įskaičiuotas į krepšelio mėnesinį mokestį.

Kokie mokėjimo kortelių, pervedimų ir kitų kasdienių paslaugų įkainiai taikomi klientams, neturintiems jokio paslaugų krepšelio?

Privatiems klientams taikomas minimalus paslaugų mokestis. Į šį mokestį neįeinančioms paslaugoms taikomi standartiniai kainyne nurodyti mokesčiai.

Ar turėdamas antrą mokėjimo kortelę, kuri nepriklauso krepšeliui, už ją turėsiu mokėti atskirai?

Taip, jei papildoma kortelė nepriklauso krepšeliui, ji bus apmokestinta standartiniu įkainiu, nurodytu kainyne.

Ar apmokestinami pervedimai eurais banko skyriuje klientui, kuris priskirtas atitinkamam krepšeliui arba kuriam taikomas minimalus paslaugų mokestis?

Taip, taikomas standartinis banko paslaugų kainyne nurodytas komisinis mokestis.

Ar apmokestinami pervedimai kita valiuta interneto banke klientui, kuris priskirtas atitinkamam krepšeliui arba kuriam taikomas minimalus paslaugų mokestis?

Taip, taikomas standartinis banko paslaugų kainyne nurodytas komisinis mokestis.

Ar apmokestinamos įplaukos kita valiuta klientui, kuris priskirtas atitinkamam krepšeliui arba kuriam taikomas minimalus paslaugų mokestis?

Taip, taikomas standartinis banko paslaugų kainyne nurodytas komisinis mokestis.

Kokios galimos pinigų išgryninimo be papildomo mokesčio vietos?

Klientai gali pasiimti grynųjų pinigų Luminor bankomatuose Baltijos šalyse ir SEB bankomatuose Lietuvoje bei pinigus išmokančiose parduotuvėse.

Kokios išgryninimo sąlygos taikomos kituose, nei numatyta, bankomatų tinkluose klientams, kurie turi paslaugų krepšelį?

Išmokėjimas kitų bankų bankomatuose apmokestinamas standartiniu įkainiu, numatytu kainyne.

Ar turėdamas paslaugų krepšelį, galiu gryninti su visomis į jį įtrauktomis kortelėmis?

Luminor | DNB bendra išgryninimo suma taikoma visoms krepšeliui priklausančioms kortelėms. Luminor | Nordea išgryninimo suma taikoma gryninant tik debeto kortele.

Kyla klausimų apie kitus mūsų produktus?