Kaip galiu nutraukti indėlių sutartis, sudarytas banko skyriuje ar interneto banke?

Visas mūsų indėlių sutartis galėsi nutraukti banko skyriuose ir interneto banke.

Nutraukdamas indėlį interneto banke, pasirink „Taupymas ir investavimas -> Mano indėliai“, pažymėk norimą nutraukti sandorį ir spausk „Nutraukti“.

Kaip galiu nutraukti automatinį indėlio pratęsimą?

Jei nori, kad pasibaigus indėlio terminui, jis automatiškai neprasitęstų, interneto banke gali parašyti pasirašomąjį laišką: nurodyk indėlio sandorio numerį  ir paprašyk pakeisti automatinio pratęsimo požymį. Pasirašomąjį laišką rasi prisijungęs prie interneto banko: „Naujas laiškas -> Laisvos formos prašymas“. Patvirtink jį generatoriaus pateiktu kodu arba mobiliuoju parašu ir išsiųsk.

Kokios palūkanos taikomos automatiškai pratęsiamiems indėliams?

Automatiškai pratęsiamiems indėliams taikysime pratęsimo dieną galiojančią indėlių palūkanų normą.

Kada galiu sudaryti ir papildyti kaupiamąjį indėlį interneto banke ?

Sudaryti ir papildyti indėlio sutartį interneto banke gali kiekvieną dieną nuo 00.01 iki 22.00.

Ar banke indėliai apdrausti?

Taip, indėliai iki 100 000 eurų apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ Lietuvos Respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatytomis sąlygomis ir tvarka. Draudimo sąlygos.
 

Jei nutrauksiu indėlį, per kiek laiko lėšos grįš į indėlio aptarnavimo sąskaitą?

Pagal terminuotojo indėlio sutartį, jei indėlį norėsi atsiimti anksčiau nustatyto termino, turėsi apie tai mums raštu pranešti prieš 7 darbo dienas. Skyriaus vadovo sprendimu, indėlis gali būti nutraukiamas, o lėšos grąžinamos į indėlio aptarnavimo sąskaitą anksčiau nei per 7 darbo dienas (jei įmanoma, tą pačią darbo dieną).

Jei indėlį atsiimsi anksčiau sutartyje nustatyto termino, už faktinį kaupiamojo indėlio laikymo terminą palūkanos nebus mokamos.

Kyla klausimų apie kitus mūsų produktus?