Pažymėk tave dominančius produktus ir tau patogų susitikimo laiką pasirinktame banko skyriuje. Čia tapsi klientu ir įsigysi reikiamą produktą arba pasitarsi su mūsų profesionaliu konsultantu. Nepamiršk paso ar asmens tapatybės kortelės!

Banko skyrių darbo laikas nurodytas čia.

Mano kontaktiniai duomenys

Susitikimo detalės

Ar sutinkate, kad Luminor Bank AS, teikdamas pasiūlymą/konsultaciją pagal šią paraišką paskambintų jums šioje paraiškoje pateiktu telefono numeriu ir/ar parašytų pateiktu el. pašto adresu ir teiktų pasiūlymus dėl Luminor Bank AS, Luminor grupės ir partnerių paslaugų?

​Partnerių, kurių paslaugas galime siūlyti, sąrašą rasite čia.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Suprantu, kad Banko paslaugų teikimas yra susijęs su asmens duomenų tvarkymu, kurį atlieka Bankas ir duomenų tvarkytojai, dalyvaujantys teikiant Banko paslaugą(-as).
Pateikdamas šią paraišką, patvirtinu, kad esu informuotas:

  • apie bendras asmens duomenų tvarkymo sąlygas, numatytas Luminor Privatumo politikoje ir Duomenų saugojimo politikoje, kurias galima rasti čia:
  • apie duomenų tvarkymo tikslus bei teisinį pagrindą, taip pat apie asmens duomenų tvarkytojus, asmens duomenų gavėjus ir naudojimąsi duomenų subjekto teisėmis bei atitinkamas sąlygas ir sąvokas.
  • apie tai, kad Luminor Duomenų saugojimo politikoje yra apibrėžtas terminas, kurį bus saugomi mano asmens duomenys.

Šios paraiškos pagrindu tvarkomų asmens duomenų valdytojas yra Luminor Bank AS Lietuvos skyrius, įmonės kodas 304870069, adresas Konstitucijos pr. 21A, 03601 Vilnius, Lietuva.
Pateikus prašymą el. paštu dataprotectionLT@luminorgroup.com, Banko Duomenų apsaugos pareigūnas suteiks papildomos informacijos apie jūsų asmens duomenų tvarkymą pagal šį dokumentą ir padės apginti jūsų teises.