Papildomos pensijos kaupimas darbuotojams
Papildomos pensijos kaupimas darbuotojams

Ar pasirūpinote darbuotojų motyvacija? Darbdavio finansinis skatinimas pensijos kaupimui – finansiškai patrauklus ir greitai populiarėjantis būdas darbuotojams motyvuoti.

Savanoriška pensijų kaupimo programa patinka darbuotojams ir sudaro galimybes darbdaviui finansiškai paskatinti darbuotojus tomis pačiomis ar mažesnėmis įmonės sąnaudomis.

Svarbu: Kaupdamas pensijų fonduose, patiri investavimo riziką, o tai reiškia, kad investicijų vertė gali ir kilti, ir kristi, gali atgauti mažiau negu investavai. Jei į finansines priemones investuojama užsienio valiuta, valiutos keitimo kurso pokyčiai gali turėti įtakos investicijų grąžai. Luminor investicijų valdymas investicijų grąžos, pensijų fondų pelningumo ar išmokamų anuiteto dydžių negarantuoja. Pensijų fondų praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Prieš priimdamas sprendimą kaupti papildomą pensiją Luminor pensijų fonduose susipažink su pensijų fondų taisyklėmis, taikomais atskaitymais, investavimo strategija ir rizikos veiksniais. Pensijų fondus valdo UAB “Luminor investicijų valdymas”, įm. k. 226299280.

Almantė Medžiaušienė

„Kuo labiau darbuotojai susipažįsta su pensijų kaupimu, tuo labiau auga jų pasitikėjimas ne tik programa, bet ir mūsų įmone.“

Almantė Medžiaušienė, UAB „Jotron“ direktorė


Marijus Štilinis

„Nors kolektyvo amžiaus vidurkis yra pakankamai žemas, tačiau mūsų, kaip įmonės, tai neatleidžia nuo pareigos rūpintis darbuotojų ateitimi bei finansinio švietimo didinimu.“

Marijus Štilinis, UAB „Baltnetos komunikacijos“ personalo vadovas

72 %
darbdavių teigia, kad taikant ilgalaikį finansinį kaupimą pensijai padidėjo darbuotojų lojalumas*

72 %
Lietuvos dirbančiųjų norėtų papildomai kaupti pensijai patys, jei prie to analogiška suma prisidėtų darbdavys**

52 %
klientų rinkoje renkasi Luminor III pakopos pensijų fondus.*** Savo pensiją mums patikėjo daugiau nei 350 įmonių darbuotojai

Idėjos kaip išnaudoti tai savo versle

  • Kai norite motyvuoti visus darbuotojus
  • Kai norite papildomai motyvuoti tam tikrus darbuotojus
  • Kai ketinate didinti darbo užmokestį – darbuotojo pasirinkimu skirti pinigus pensijai kaupti

Paskatinkite darbuotoją 68% didesne suma, išleisdami tiek pat –
102 eurus

Darbdavys darbuotojui skatinti skiria 100 eurų „ant popieriaus“ ir suteikia galimybę pasirinkti motyvavimo būdą – darbo užmokesčio padidinimą arba ilgalaikį pensijų kaupimą.
  
Algos padidinimas atskaičius mokesčius 60,5 Eur
Darbdavio pensijos kaupimas darbuotojo
naudai 101,5 Eur*.

Daugiau →

Kontaktai →

*Finansinė nauda galima dėl to, kad darbdavio darbuotojo naudai sumokėtoms įmokoms į pensijų fondus, kurios sumokamos kaip papildoma motyvacinė priemonė siekiant prisidėti prie darbuotojo ilgalaikio kaupimo senatvei, taikomos gyventojų pajamų mokesčio lengvatos. Šios mokesčių lengvatos galioja, jeigu į pensijų fondą sumokėta įmoka neviršija 25% darbuotojui apskaičiuotų su darbo santykiais susijusių pajamų. Skaičiavimuose nevertinama neapmokestinamųjų pajamų dydžio įtaka. Skaičiavimai atlikti vadovaujantis nuo 2019 metų įsigaliojusiais mokesčių dydžiais. Dėl mokesčių įstatymų taikymo konkrečiu atveju pasitarkite su savo mokesčių konsultantais.
Pamatuoti pensijų sprendimai

Pamatuoti pensijų sprendimai

Investuojame tik į socialiai atsakingą verslą vystančias įmones.  Luminor akcininkai – viena didžiausių pasaulyje investicinių bendrovių Blackstone ir vieni didžiausių Šiaurės Europos šalių bankų DNB bei Nordea. Pasidomėk >>

Vieninteliai rinkoje

Vieninteliai rinkoje

Turime subalansuotą (iki 50% akcijų)* fondą, kurį renkasi net 70% Luminor klientų. Komandą sudaro profesionalūs valdytojai, turintys didelę patirtį finansų rinkose.

Kaupiant daugiau, kaupimas kainuos mažiau

Kaupiant daugiau, kaupimas kainuos mažiau

Investuojant daugiau taikomas vis mažėjantis įmokų mokestis. Tai reiškia, kad daugiau lėšų bus skirta jūsų pensijai kaupti.

Naudingos nuorodos

Pensijų fondai, kurių lėšos gali būti atsiimamos tik sulaukus minimalaus pensinio amžiaus
Pensijų fondai, kurių lėšas galima atsiimti be apribojimų
Pensijų skaičiuoklė
Darbdavio pensijų įmokų apskaita
Kainynas

Motyvuokite darbuotojus – tai jums naudinga


Kontaktai

Rašykite mums

Vilnius

   Raminta Maslinskaitė +370 686 19534

   Jovita Bilinskaitė +370 616 97683

Kaunas

   Nomeda Bardauskienė +370 614 01613

Šiauliai ir Panevėžys

   Jūratė Graisaitė +370 616 97683