Kas turi teisę į kelionių draudimą?

„Luminor“ kreditinės kortelės „Visa Classic“, „Mastercard Credit“ ir „PINS“ išduodamos kartu su kelionių draudimu visai šeimai, kad galėtumėte saugiai ir patogiai keliauti.

Jums nereikės stengtis prisiminti, kad turite apsidrausti vykdami į kelionę. Taip išvengsite papildomų rūpesčių ir galėsite pasinaudoti paskutinės minutės pasiūlymais. Be to, draudimo apsauga galioja ne tik kortelės turėtojui, bet ir visiems jo šeimos nariams, keliaujantiems kartu su juo užsienyje ne ilgiau nei 30 dienų. Jums nebūtina apmokėti kelionės išlaidų kortele, kad įsigaliotų draudimas.

Kokius draudžiamuosius atvejus apima kelionių draudimas su mano „Visa Classic“, „Mastercard Credit“ ar „PINS“ kortele? Kokie numatyti draudimo limitai ir sąlygos?

Toliau galite matyti, kokią apsaugą užtikrina kelionių draudimas su jūsų kortele.

Kelionių draudimas galioja visai jūsų šeimai, tačiau draudžiamojo įvykio atveju draudimo limitas paskirstomas tarp visų apdraustų asmenų.
 

Draudimo rizikos ir limitai Draudimo suma (EUR)
vieno draudžiamojo įvykio atveju
Medicininės išlaidos 65 000
Vaistų išlaidų limitas 500
Transportavimo medicininiu transportu išlaidų limitas 65 000
Dienpinigių limitas 20 (per dieną)
Odontologinio gydymo išlaidų limitas 500
Transportavimo medicininiu transportu į nuolatinės gyvenamosios vietos šalį išlaidų limitas 65 000
Medicininių priemonių išlaidų limitas 500
Repatriacijos ligos / mirties atveju išlaidų limitas 65 000
Nelaimingas įvykis, nulėmęs neįgalumą ar mirtį 15 000
Asmens civilinė atsakomybė 10 000
Teisinė pagalba 1 000
 
Čia pateiktos išsamios kelionių draudimo sąlygos

Iškilo klausimų dėl kelionių draudimo sąlygų. Į ką turėčiau kreiptis?

Su „Luminor“ kortelėmis suteikto draudimo paslaugas teikia „ERGO Insurance SE“. Iškilus klausimams dėl draudimo sąlygų, kreipkitės į ERGO klientų aptarnavimo centrą. Su juo galite susisiekti telefonu +370 5 268 3222 arba el. pašto adresu asmenszalos@ergo.lt.

Man reikia kelionių draudimo patvirtinimo. Kaip galėčiau jį gauti?

Kelionių draudimo polisą išduoda Luminor bankas. Iškilus daugiau klausimų, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo centrą el. pašto adresu info@luminor.lt arba telefonu +370 5 268 3222.

Ką daryti draudžiamojo įvykio atveju?

Prireikus skubios medicininės pagalbos, jūs ar jūsų bendrakeleivis turi kreiptis į medicininės pagalbos paslaugų teikėją UAB OPS LT telefonu +370 5 203 0055 arba parašyti el. pašto adresu luminor@ops24.eu.
Draudžiamojo įvykio atveju:

  • Išsaugokite visus dokumentus ir išlaidas patvirtinančius čekius, susijusius su draudžiamuoju įvykiu.
  • Po grįžimo arba pasitaikius pirmai galimybei užpildykite pranešimo formą pagrindiniame ERGO puslapyje mano.ergo.lt arba rašykite el. pašto adresu asmenszalos@ergo.lt.
Jei iškiltų daugiau klausimų, kreipkitės į „Luminor“ klientų aptarnavimo centrą (el. pašto adresu info@luminor.lt arba telefonu +370 5 268 3222) arba ERGO (el. pašto adresu aasmenszalos@ergo.lt arba telefonu +370 5 268 3222).

Kur galioja kelionių draudimas? Ar jis galioja visame pasaulyje?

Kelionių draudimas galioja visoje Europoje.

Kokia numatyta draudimo apsauga, kai bagažas pavėluotai pristatomas į paskirties vietą / grįžtant į namus arba jis visiškai prarandamas?

  • Kelionės į paskirties vietą vėlavimo atveju išmokama išmoka, neviršijanti numatytos draudimo sumos.
  • Vėlavimo grįžtant į namus atveju teisė gauti kompensaciją nesuteikiama.
  • Jei bagažas prarandamas, išmokama išmoka, neviršijanti numatytos draudimo sumos.

Kam galioja draudimas? Tik man ar kartu ir mano šeimai? Kas yra laikomas šeimos nariu?

Draudimas galioja kortelės turėtojui ir kartu su juo keliaujantiems šeimos nariams: jūsų sutuoktinei (-iam) arba gyvenimo partnerei (-iui) ir jūsų vaikams (biologiniams, įvaikintiems ir globojamiems) iki 18 metų amžiaus (imtinai) ir vaikams nuo 19 iki 24 metų amžiaus, jei jie yra dieninio skyriaus studentai.

Šeima keliauja kartu. Kelionės metu vaikui sukanka 24 metai. Ar jam taikoma draudimo apsauga automatiškai nustos galioti?

Draudimo apsauga nustoja galioti vaikui grįžus namo. Atkreipkite dėmesį, jog kelionių draudimas 19–24 metų vaikams galioja tuo atveju, jei jie yra dieninio skyriaus studentai.

Ar vieno iš tėvų kreditinė kortelė gali užtikrinti draudimo apsaugą vaikui, kuris studijuoja ir gyvena užsienyje vienerius metus?

Draudimo apsauga galioja tuo atveju, jei moksleivis ar studentas keliauja kartu su kortelės turėtoju arba turi savo papildomą kortelę ir kelionė trunka ne ilgiau nei 30 dienų.

Kokie maksimalūs draudimo limitai numatyti draudimo sąlygose? Kokie draudimo limitai taikomi kortelei ir kartu keliaujantiems šeimos nariams?

Jei draudimo sąlygose nenumatyta kitaip, draudimo apsaugos lentelėje (kurią galima rasti draudimo sąlygose) nurodytos visos draudimo išmokos taikomos vieno draudžiamojo įvykio atveju ir vienai kortelei.

Mokėjimo kortelės: DUK